Přejít na obsah

Hodinky Michael Kors MK8096 rose gold


Verča

Doporučené příspěvky

Ty Citizen se mi velmi líbí - a Verčo nediv se, že Ti tady kolegové rozmlouvají pseudoznačku, je to na Chronomagu přirozená reakce, kdy se snažíme uchránit méně zkušené od špatné zkušenosti.

 

Přesto za sebe napíšu: i fashion značky mohou pozitivně překvapit, akorát v poměru cena/kvalita obvykle zaostávají za značkami hodinářskými, protože je to v naprosté většině outsource výroby z Ćíny a podobných destinací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Kdyby si chtěla opravdu mermomocí chronography tak zkus sehnat někde tyhle a budeš v klidu. KLIK

 

 

 

 

Kolega radil hodinky Jihlava, odkaz zde KLIK. Prý se s nimi dá smlouvat o ceně a nižší se dá po komunikaci vždy docílit, za pokus to tedy stojí.

 

 

Jestliže vydržíš bez chronographu, tak tohle. KLIK

[

attachment=233728:111.jpg]

 

Edit - teď ještě, abych se Ti trefil do vkusu, že ;).

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni se třeba sem http://www.hodinky-damske-panske.cz/?s=1-u mají tam i e-formulář, který ti pomůže s výběrem.

Mě by se třeba líbili tyto: http://www.luxusni-znackove-hodinky.cz/eshop-kategorie-grafic.html Hlavně ty jednoduché, design je neotřelý, značka kvalitní, naživo vypadají dost dobře, koneckonců dělají i chronografy a jsou velké,když se ti to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega radil hodinky Jihlava, odkaz zde KLIK. Prý se s nimi dá smlouvat o ceně...

Smlouvat se dá, nabídnou ti slevu přes mail a když budeš dobře smlouvat tak o něco sleví ještě podruhé.

Upraveno uživatelem kdojinej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verca: tie Citizen co si sem davala su uplne ok, pozor len na male rozmery - maju len 35mm.

Vostok tiez v pohode, ale myslim ze Snow to uplne trafil s tymi Certinami.

 

Snow: pozlatenie podla mna na tych Citizenoch vydrzi viac ako na Kung Pao hodinkach. WR je asi tiez ok, tu sa nepredpoklada plavanie v bazene.

 

edit: na cene sa este da dohodnut aj v pripade, ze platis cash a nie kartou.

Upraveno uživatelem flyte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho skvělé! rozměr 41mm ale taky doporučuji vyzkoušet, mezi pánskými spíše menší sportovní hodinky, ale v dámských docela výrazné. Za důležité považuji safírové sklo a absenci kamínků (což naopak rpo tebe-ty kameny-může být mínus)

 

Edit: a když už ses oprostila od zlaté barvy, strašně se rozšíří záběr - Certina, možná i Longines, Tissot atd atd..

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho skvělé! rozměr 41mm ale taky doporučuji vyzkoušet, mezi pánskými spíše menší sportovní hodinky, ale v dámských docela výrazné. Za důležité považuji safírové sklo a absenci kamínků (což naopak rpo tebe-ty kameny-může být mínus)

 

Edit: a když už ses oprostila od zlaté barvy, strašně se rozšíří záběr - Certina, možná i Longines, Tissot atd atd..

 

O kameny mi ani tak nejde. Jen se mi ty hodinky prostě musí na první pohled líbit. Což ty co kvůli kterým jsem zakládala tento topic splňovaly. Ale poté co jsem si přečetla Vaše názory začínám upouštět od zcela fashion značek, jelikož abych dala 8K a za rok byly hodinky ošoupané, nebo nefunkční, z toho mám zase strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě dodám, co se kovového tahu týká, nedoporučuji to brát jako dogma.

1. stejně se ošoupe..

2. nákup řemenů, jako módního doplňku k oblečení, může být krásná zábava (např. k těm Victorinox sedne v podstatě každá barva i výrazná červená apod.)

 

každopádně bych trval na safírovém skle (nejlépe s antireflexem) a v ideálním případě švýcarské či německé výrobně..

 

No a v neposlední řadě se Ti musí líbit a sednout na zápěstí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

WR je asi tiez ok, tu sa nepredpoklada plavanie v bazene.

Nehodlám s Tebou nějak zvlášť polemizovat, protože se dohady v tomto zženštilém vlákně nehodí. Přesto si však dovolím podotknout, že tvrdit o WR30m jako dostačující veličině je přinejmenším troufalé. Znám dva kolegy z fóra, kteří mají hodinky s touto vlhkotěsnotí a ti mají problémy s pouhopouhým deštěm. Mají zde tak doporučované hodinky z tak zde doporučovaného shopu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych doporučil k pozornosti Christopher Ward, třeba tyto: http://www.christopherward.co.uk/women/view-all/n22-chr-sws.html do limitu se vejdou v pohodě.

 

Už jsem od Chrise kupoval dvoje hodinky pro dámy, kvalita je velmi slušná a to, že pravděpodobně druhý stejný v našich končinách nepotkáš by mohl bejt příjemnej bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam za sebou uz dvoje Michael Kors hodinky - oboji prima koupe v USA. Z hlediska designu svuj ucel splnily svuj ucel na 100 %. Strojkum tolim nerozumim, ale ty oboji hodinky byly velmi presne a s prvnimi nebyl zadny problem. Ty druhe jsem si musel nechat nekolikrat opravovat - nejak jim neudelal dobre let letadlem nebo co ... obcas zadrhavaly. U tech prvnich jsem mel velmi pohodlny gumovo keramicky tah, ktery se vsak po 2 letech kazdodenniho noseni rozpadl. Nahradu jsem shanel v USA, v Evrope a neexistuje.... Co Cina vyrobila, to uz po par letech nevyrabi. Takze jsem si koupil ty druhe s celokovovym tahem.

Dnes uz jsem , co se tyce hodinek nekde jinde a MK lezi v supliku. Moje manzelka si je obcas vezme a ja vazne zvazuji, ze ji MK koupim jako designovky (ona od nich nic vic neceka).... Takze za mne MK ano, ale pouze s vedomim, ze kupuji pomerne designove zdarily cinsky/asijsky vyrobek prumerne kvality zpracovani a nizsi kvality pouziteho hodinoveho mechanismu. Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...