Přejít na obsah

Omega PO Chrono


Doporučené příspěvky

Gratuluju a docela ti nezávidím to čekání ... jak chronograf u potápek moc nemusím, tak tady se to machrům z Omegy povedlo, jen dva budíky a datumovku šikovně na 6 miluju... ať ti to uteče a už jsou ty Vánoce biggrin.gif

 

Jinak to už skoro vypadá, že v chlubícím vláknu může vzniknout samostatné podvlákno Omega a nebude mít nouzi o příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak vážení, jak jsem si hodinky nadělil pod stromeček, tak vězte že jsem je na Štědrý den nastavil a včera jsem si při loučení se starým rokem zkontroloval odchylku která za ten týden vznikla a rozdíl činí 5 sek..d (jdou napřed), takže já jsem spokojen.smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení, jak jsem si hodinky nadělil pod stromeček, tak vězte že jsem je na Štědrý den nastavil a včera jsem si při loučení se starým rokem zkontroloval odchylku která za ten týden vznikla a rozdíl činí 5 sek..d (jdou napřed), takže já jsem spokojen.smile_anim.gif

hodně slušná odchylka, mě po roce nechrona dělají cca 1s denně do mínusu,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To lumino se mi moc líbí. Mám TH carrery a v noci ani nepoznám kolik je hodin :/

 

tak před focením jsem dal hodinky na světlo aby to bylo výraznější. Jinak to tak nezáří ale v noci to přečtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...