Přejít na obsah

Velké hodinky - nad 50 mm


Jiribartl

Doporučené příspěvky

Existují zde přehledy nejrůznějších druhů hodinek, ale ve vyhledavačí jsem zde něco podobného, jako mnou zakládané téma nenašel. Občas jsem se setkal s kolegy, kteří obdivovali velké hodinky a tak mě napadlo vytvořit tu jakýsi přehled ještě nositelných velikostí naších nadměrných hodinek.

Podmínky - velikost pouzdra min. 50 mm, zde akceptovaní výrobci, a aby byly občas na vaší ruce.

Jen doufám, že tu nezůstanou jen ty moje ... :)

 

A tak pro úvod: ZENO-WATCH BASEL 9554-SOS-12-a1.10 Super Oversized Automatic

post-11025-052479300 1353091550.jpg

post-11025-078516600 1353091564.jpg

post-11025-020039900 1353091574.jpg

post-11025-087795800 1353091663.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že datumovka působí rušivě, zejména u tak velkoplošných hodinek. Ovšem bez ní bych je nosit bohužel nemohl. Měl jsem kdysi nádherný Štajny s UNITASem a pro chybějící datumovku, i když by rušila, jsem je musel prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem ze jsi to fotil predposledni den prazdnin... to jsem tam jeste delal (ted jsem prevelenej na bazen) a moc lituju, ze jsem si te nevsiml jak fotis hodinky. Rad bych je videl na zivo:-) Mohli jsme tam fotit dva... zazili jsme tam svatbu, bitku, ale foceni hodinek si vazne nikdo nevsiml:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle LÜM-TEC jsem taky měl a musím podotknout, že to byly jedny z nejkrásnějších kousků a na ruce byly vcelku pohodlné.

 

 

nedá se jim nic vytknout, a já osobně jsem také spokojený. Momentálně přemýšlím, že bych si udělal pěkného ježucha, jen zatím nevím do čeho jít. Strašné dilema ...... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem ze jsi to fotil predposledni den prazdnin... to jsem tam jeste delal (ted jsem prevelenej na bazen) a moc lituju, ze jsem si te nevsiml jak fotis hodinky. Rad bych je videl na zivo:-) Mohli jsme tam fotit dva... zazili jsme tam svatbu, bitku, ale foceni hodinek si vazne nikdo nevsiml:-))

 

 

škoda, co už :) a kde konkrétně si dělal? Což o to, lidí tam fotilo dost, ale tic tac nikdo. Trochen jsem tam byl za Jardu, ale dalo se to překousnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...