Přejít na obsah

Panerai PAM312


Doporučené příspěvky

Ty cisla neznamenaji limitku, ale vyrobni cislo, ve kterem zaroven Panerai deklaruje pocet vyrobenych kusu ten dany rok. Zduraznuji, ze to nechrli po statisicich.

A ty cisla se na fotkach umazavaji kvuli fejkarum, aby neokopcili nejaky skutecne existujici... Ale podle me je to spis usmevny.

 

Díky za vysvětlení.

Ale přesto: 312 se vyrábí čtvrtý rok, jestli se nepletu, a přitom už je série O...to by znamenalo, že udělají více "písmen" za jeden rok.

 

EDIT:

relativ byl rychlejší s odpovědí než já jsem sesmolil dotaz biggrin.gif

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za všechny vaše reakce.

 

 

Líbí se mi, že mám momentálně klid na duši. To hledání a zkoumání a toužení je sice parádní (asi to člověk potřebuje, ať jde o cokoliv), ale tajky už to bylo docela vysilující. A člověk si prostě neporučí. Doufám, že mi to vydrží douho a dlouho. Ale bojím se, že to asi úplně tak dlouho nebude.

Jo a taky se mi líbí, že konečně vidím i potmě, kolik je hodin, ta luminiscence je skvělá a přehledná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Chlapi diky moc za pochopeni a sdileni me radosti. Jsem rad, ze jsem mezi stejne postizenymi :-)

Jenom si nejak porad nedokazu namluvit, ze to jsou "jenom hodinky". Ja vim, ja vim, jsou to fakt jenom hodinky, ale...

 

GMT: jak jsem to pochopil ja, tak Panerai vyrabi vzdy serie oznacene pismenem (moje je treba O) a ta serie ma dany pocet kusu (to je nyni tech 4000 ks). No a pak bude serie P atd.

 

Hulk: seriove cislo tady maze na Paneraich snad kazdy, tak jsem to provedl z me neznameho bezpecnostniho duvodu :-) Ale taky bych rad, vedel, jak by se to dalo zneuzit.

 

 

http://laphmalt.live....com/55904.html

http://www.paneraiso...?ordering=refno

http://www.paneraice...illesimation-2/

 

 

aby si byl v obraze - O ještě nikde není, budeš si muset tak dva roky počkat, až to někdo aktualizuje :smile_anim: - nebo zkus hledat, možná to už někde bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem tady obdivoval ty tvoje Panerai a ráno jsem se probudil s pocitem, že už jsem si dlouho nekoupil žádné hodinky, takže od rána brouzdám po internetu a něco vybírám :suicide_anim:.

 

thumbsup_anim.gif Ano, ano, to znám..Tedy momentálně neznám, aspoň na chvíli smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Tě, nestraš mě sad01_anim.gif

 

xxCIINxx: děkuji.

 

Nejde mi editovat příspěvek, tak nevím jestli jsem lama nebo za to může můj Apple.

Tak jen uvádím na pravou míru, že "nestraš" patřilo Cyrilovi, který mě straší, že tyhle Luminory nejsou moje definitivní hodinky, ale že budu chtít Radiomiry, které jsem nyní nechtěl oneeyed02.png

 

xxCINxx a Daemonultimate: děkuji za gratulaci

 

EDIT: Ha, už to asi chápu: editovat jde, ale jen po nějakou omezenou dobu, že?tongue_ss.gif

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem se po půlroce konečně rozhoupal a pořídil jsem svým "třistadvanáctkám" pořádný vintage řemen - tedy aspoň podle mého gusta. Já vím prkotina, asi si řeknete, proč vás s tím otravuji, ale jaski až teď jsem na něco přišel....

Původního černého aligátora jsem sundal hned a nasadil druhý v balení černý gumový s tím, že se hned pustím do nákupu "spooousty" řemenů, ale jaksi ve víru všedních dní jsem se k tomu nedostal, podle fotek jsem se bál něco koupit a nechat v Carollinu 5.tis. (a víc) za řemen (který jsem opět naživo neviděl) jsem oodmítl. Před pár dny jsem koupil zde na fóru od Spinache řemen, který mi udělal opravdu radost (je nevšední a vypadá kvalitně a robustně).

Vždycky jsem tady slintal nad vašimi fotkami s Paneraikami na kůži (je jedno jestli Luminory nebo Radiomiry) a říkal jsem si, že já ty svoje hodinky takhle prostě nevidím.

A teprve teď jsem zjistil, že ten gumový řemen k těmto hodinkám fakt nesedí a teprve kůže dokreslí krásu a styl Panerai. :punk: Tedy aspoň pro mě.

Takže další dva řemeny jsou na cestě, řemenové šílenství vypuklo  :goof:

 

post-20760-0-38584200-1368296355_thumb.jpg

post-20760-0-19437900-1368296362_thumb.jpg

post-20760-0-70730300-1368296369_thumb.jpg

post-20760-0-84137100-1368296375_thumb.jpg

post-20760-0-36739800-1368296381_thumb.jpg

post-20760-0-16438300-1368296388_thumb.jpg

post-20760-0-56827900-1368296393_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...