Přejít na obsah

Rado, potapky za par korun


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou super a já už sháním ty zelené (Hulk), protože ty jsou ještě hnusnějí a půjdou ke mně skvěle.

Co je na tě tvých parádní, je lumi - přemýšlelo se u ní, takže je poznat, co je ciferník a co ta otočná luneta. Lumi svítí rozdílně, takže se to neplete, když chce člověk po tmě odečíst čas.

 

A já chci tohohle Hulka:

Jedno me realne foto-pro mne jsou neskutecne skvele

DSC01534.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Já mám tyhle ho´dky v zelené. A ten pocit který popisuješ v úvodním přeíspěvku mn neopustil ani po několika letech co je vlastním. Neotřelý design, skvělé zpracování, cena/výkon, ... prostě super hodinky...

Ty je ještě máš a jsi s nimi pořád tak spokojený ? To mě opravdu těší :) :) :), dostaly se do dobrých rukou. Skvělé.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ku tomu wlfram carbidu... mal som lumtecy z tejto zliatiny, bal som sa krehkosti. Nasiel som niekde dokonca pripad, ked sa na nich cast ulomila. Asi by to chcela sakra silny naraz, ale ten pocit, ze sa to moze doslova rozbit... preto som wolfram alebo keramiku ako material pre telo hodiniek trosku zavrhol.

 

Ale inak gratulacia, krasne hodinky, tiez som nad nimi uvazoval v minulosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jestli jen 3 se sponou tak to je ok, ale kolega psal 5. Nicméně ty hodinky jsou bezva, být lepší luminescence rafiček a nějaká mikroregulace tahu, nebylo by si nač stěžovat. Podle čeho se hýbe korunka? Jen podle náklonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jen 3 se sponou tak to je ok, ale kolega psal 5. Nicméně ty hodinky jsou bezva, být lepší luminescence rafiček a nějaká mikroregulace tahu, nebylo by si nač stěžovat. Podle čeho se hýbe korunka? Jen podle náklonu?

Pouze podle náklonu.

 

je možné, že si to pomatuju špatně, ale fakt mám za to, že mi říkal 5k se sponou

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já proti značce RADO vůbec nic nemám. Nedávno jsem kupoval mámě RADO ceramica s 12 diamanty. Pravda je taková, že se platí pouze materiál (pouzdro a tah) a ty šutry. Hodinařiny moc nepobraly za ty prachy quartz a cena víc 3x vyšší, ale znáte ženský...... 

 

Jinak gratulace, jsou tak hnusný, že jsem o nich začal přemýšlet :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...