Přejít na obsah

Jaeger LeCoultre Master Tourbillon


mrakodrap

Doporučené příspěvky

... Ručky nevýrazné a celkově mi přijdou takové divné. ...

Ručky jsou typické JLC: polovina leštěná, polovina matovaná, navíc trochu do stříšky, takže skoro v každém světle je část ručky v kontrastu k číselníku. Přijde mi to jako docela vtipné řešení --

 

Mrakodrap: Sice se už opakuju, mohl bys nějak zaznamenat/přiblížit přeskok datové rafiky přes turbo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mrakodrap: Sice se už opakuju, mohl bys nějak zaznamenat/přiblížit přeskok datové rafiky přes turbo?

 

Je to jednoduché. Ručka přeskočí o pulnoci z 15. na 16. přes turbo tak, aby neclonila pohledu na tourbillon. Toto provedení ukazatele datumu je vubec moc fajn a dobře se odečítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jestli tohle není největší hodinářský nářez na Chronomagu, tak nám někdo něco zásadního tají.

Mrakodrape, tiše závidím a přeju s nimi spoustu radosti.

 

pokud se něco nezměnilo, tak u Daliho by se také nějaká turbína a zvonkohra našla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se něco nezměnilo, tak u Daliho by se také nějaká turbína a zvonkohra našla :D

Teď nevím, jestli se bavíme oba o tomtéž... Já si tam pamatuju nějakou jak říkáš zvonkohru, ale mám pocit, že to byla přestavba z kapesních, ne?

Nebuď labuť a dej alespoň odkaz, co jsem tu přehlédnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Teď nevím, jestli se bavíme oba o tomtéž... Já si tam pamatuju nějakou jak říkáš zvonkohru, ale mám pocit, že to byla přestavba z kapesních, ne?

Nebuď labuť a dej alespoň odkaz, co jsem tu přehlédnul.

 

možná sem si to vymyslel, ale myslím, že má tu turbínu s boulí ---- odkaz nevím, neznám = hledej a jestli to nenajdeš, tak jsem si to vymyslel :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

O turbech s boulí toho moc nevím. Asi myslíš nějaký Zenitky, ale ty nevím, že by tady někdo měl. Ještě tady měl/má mt01 Nardiny Freak, ale ani na těch není žádná boule.

 

jasný, myslel jsem, že má Dali ty boule (zenith) - sry za mystifikaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný, myslel jsem, že má Dali ty boule (zenith) - sry za mystifikaci

V pohodě, já to stejně nehledal. ;) Mrakodrape, já snesu tu vlnu nadšení na trochu přízemnější hladinu: Jak se ti takovéhle hodinky nosí? Nebojíš se o ně někdy?

Tím nemyslím, že by ti kvůli nim někdo sekal ruku, ale přeci jen bych měl třeba já při procházení futer s tímhle skvostem na ruce přeci jen takovej nepříjemnej tlak v zátylku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...