Přejít na obsah

Jake hodinky poradte pls rychle


koutas

Doporučené příspěvky

Múj názor:vyhozený peníze.Za púlku dýzlů máš Seiko Samurai.Dýzl je značka trenek,ale hodinek? =)

V sekci prodej jsou bílý samurajky s tahem i řemenem,tak se jukni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když se Ti líbí,tak je kup a neřeš to.Zkus se podívat na Aukro,sekce oblečení-hodinky.Tam je dýzlů dost,i když nevím jestli v automatu.Rozhodně nebudou stát 10k.Za tyhle peníze můžeš mít Tissot s etou a se safírem. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, potrebuju poradit s vyberem hodinek, mam vybrane:

http://www.hodinky.cz/diesel-dz-7052.html

http://www.hodinky.cz/festina-16177-9-chro...-tour-2005.html

v hodinkach se nevyznam, proto bych chtel od vas pomoc, ktere by jste radeji koupili?

Diky za odpovedi

Pokud mohu radit, hodinky se vybírají v klidu a ne ve spěchu pokud si to pak nechceš vyčítat. Souhlasím s názory ostatních za 10000 koupíš lepší a kvalitnější hodinky z kterých budeš mít větší radost než z těch Dieselů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koutas: Proč tak pospícháš s koupí? Ještě to promysli ;) Protože kdybys časem náhodou změnil názor, prodáš tyhle hodinky hluboko pod cenou. Mimochodem ty Festiny(ale světle modrý ciferník) se mi taky líbí a pokukuji po nich už asi dva roky, ikdyž nejsou mechanické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karloss: jo to je docela mozny,ze se mi vkus otoci o 180°,ale zatim se mi libi tohle:) casem si mozna koupim jine:)

 

vlasta66: jojo to uz jsem videl,ale vemu spise ty festiny

 

Tazatel: uz jsem se rozhodl,vemu ty festiny,ale ta cerna barva jeste neni finalni,takze se uvidi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koutas : Jak již psali přede mnou, k ničemu se nenuť. Jestli má být jediný paramatr líbí-nelíbí a budou sloužit jako módní doplněk a ještě je musíš mít

teď a hned, vem fakt to co se ti líbí. Potom nemá cenu se tady ostatních ptát, protože tady Ti asi nikdo velké požehnání na x-krát předražené

pouzdro ve kterém je několikadolarový stroječek na baterku nedá. To je zároveň i můj názor. Jediný co opravdu chápu, je to, že je chceš

rychle. Protože když to na člověka přijde, tak je těžký s tím bojovat, to znám :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už, tak Festiny, ale stejně nebudeš s nima za chvíli spokojenej. U těch Dieselů dostaneš zdarma MP3-ku, no nekup to :D tak jakou cenu mají potom ty hodinky, když k nim dávaj přehrávadlo zdarma? Oni by se zřejmě bez toho přehrávadla vůbec neprodávaly. Ne fakt, bacha na módní značky, většinou jsou to hodinky, které po odmyšlení značky by stáli max 2litry, takže ruce pryč od nich. Tam neplatíš kvalitu, ale módní značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ty Festiny a moc jsem spokojený nebyl, jsou nepřehledný a ty mí nebyly moc přesný dvakrát v opravě. Na první pohled vypadají dobře, ale....Teď mám samuraje, černé a to je něco jinýho, jsou ve skutečnosti mnohem hezčí než na obrázku. Jinak je to na tobě, těžká volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ty Festiny a moc jsem spokojený nebyl, jsou nepřehledný a ty mí nebyly moc přesný dvakrát v opravě. Na první pohled vypadají dobře, ale....Teď mám  samuraje, černé a to je něco jinýho, jsou ve skutečnosti mnohem hezčí než na obrázku. Jinak je to na tobě, těžká volba.

kamarad mel taky festiny a taky je uz mel v oprave a to je moc dlouho nemel :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...