Přejít na obsah

Fortis B42 Official Cosmonauts


misoo

Doporučené příspěvky

Hehe dik, vyzera to na velku lasku, maju realne vsetko co potrebujem a pacia sa mi... Na IWC nemam, takze som kludny a spokojny :) Jedine kam mi hriesne myslienky obcas ubehnu, su 857-ky... Chvalabohu maju kratke ruky a nemaju Day, to ma drzi v klude... :D Ale celocierne na tahu bez UTC, hmmmmmm....... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doplnam slubene info o presnosti :

Presnost merana po mesiaci pouzivania :

24h na 9ke +2s.

24h na ruke + 6s.

24h na dne +10s.

24h na sklicku +12s.

24h na 3ke +16s.

Pre moje ucely, t.j. den na ruke a v noci na 9ke je denna odchylka cca +5s. Vdaka hackingu teda staci sem tam povytiahnut korunku na par sek..d a mam ich presne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Moc hezký fotky a hezký hodinky a jak jsem nechtěl ten tah, že ho nosit nebudu, tak po prohlédnutí tvých fotek jsem docela nahlodanej si ho někdy v budoucnu k Marinemasterům pořídím. Řekl bych, že ten origo kaučuk se mi tam líbí víc s tím dorazem k pouzdru, krom toho nevím jak se nosí tenhle, ale origo Fortis kaučuk je snad nejpříjemnější kaučuk, co jsem měl možnost vyzkoušet (od no name po Hirsch Hevea), jak ten černý kaučuk, tak ten oranžový silikon se oba moc dobře nosí a krásně drží hodinky ve správné poloze na ruce. Koukal jsem na cenu toho tvýho gumáka s motýlem a o proti kaučuku Fortisu s motýlem nebo překlápěčkou (obojí je možno na ten kaučuk použít) je to za sranda peníz, takže tomu rozumím, ale zase když už máš hodinky za takovouhle cenu, tak bych asi na tom origo kaučuku nešetřil.

 

A ještě jsem chtěl dodat, že s Kosmonautama k obleku bych neměl vůbec žádný problém. Kosmonauty jsou takové sportovně decentní, oproti Marinemasterům se zubaticí, které kdyby sis ke kvádru taky vzal, by se to taky nepos...  ;)     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky chlapi :)

Strocek : nevahaj, tah je k nasim hodinkam zaklad, nosim ho tak 90% oproti gumke. tu mam len na obcasne prestriedanie a tato neorigo mi bohate postacuje. a tiez mas pravdu, cosmonauty su univerzalnejsie, zato marinemastery su akoby som to povedal... "viac Fortis" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky chlapi este raz  :) aj ked obcas sa do niecoho zalubim, no vzdy ma to po par dnoch prejde a zistim, ze niesu lepsie, takze spokojnost nadovsetko :) velmi silnou zbranou je to, ze mi velmi sedia nielen velkostne, ale aj stylovo... tazko najdem nieco vhodnejsie na moju hnatu a obliekaniu... proste onewatchguy ;)

a ako ceresnicka - za posledne 4 dni mi idu uplne presne :D

 

Harry : je to tak, co sa tyka komfortu, tak je to na gumke nebe a dudy, no ja potrebujem citit hmotnost a paci sa mi ked puzdro akoby splyva s tahom a hodinky tak tvoria jeden celok. toto mam rad :)

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...