Přejít na obsah

Xbox vs. PS3


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Ještě jsem slyšel, že za ten poplatek za online hraní Xbox jsou nějaké slevy na hry ?? Jak je to a jak velké?

 

pokud vím tak nejsou

 

myslíš zřejmě tohle: http://www.alza.cz/herni-konzole/xbox-360/hardware/xbox-live/18850330.htm

 

to je další "náklad", který, ale dle mého názoru není potřeba kupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Xbox neznám, proto jej nemůžu hodnotit. Máme doma 2 roky PS3. Mladý na tom teď hraje Assasin Creed 3. Grafika je fantastická. Já jej používám jako přehrávač BR a DVD. Mám k nim origo reproduktory, zvuk je výborný. Jediné mínus je, že neumí nahrávat z digitálu. V domácí síti jej mám propojený s počítačem. Celkově spokojenost :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se k tomu také vyjádril, osobne nevlastnim ani jedno, ale do vetsiho kontaktu jsem se dostal s obojim. Kdybych si teď vybíral co bych z toho chtel asi bych bral PS3, mám doma pěknou placatou telku a mám rad když se kouknu na film v pěkný kvalitě, coz by mi PS3 umoznila. Dalsi vec je ta, ze se za online hrani neplati zadny mesicni poplatky ( ono u toho xboxu to neni moc, ale halire delaj talire), stezejni tituly, ktery vychazej exkluzivne na PS3 se mi líbí více než ty na X-Box. Co se týče ovladace, tak ten je jednoznacne lepsi u X-boxu a zvlaste u zavodnich her mi vice sedi proporcionalní tlačitka zezadu xbox ovladace, nez analogy u PS3, dalsi vec u ktery u me PS3 vyhrava je design, holt by se mi to vic hodilo do obyvaku. Co se tyce X-Boxu, tak ten jde nachipovat a jdou pak na nem stahovany hry, ty u PS3 zas tak dobre nejdou myslim, ze vysel jeden firmware od GeoHota, ktereho posleze Sony zazalovalo. Takze pokud bys chtel stahovat hry, tak ber X box. Já osobně mám rád když si muzu vystavit ruzne limitované edice, ať už her, či filmů, ale je to na zvážení každého z nás, zda pálit či nepálit. Lidi co si to stáhnou okrádají sami sebe.

 

No víc už mě toho ani nenapada, ale kdybys měl nějakou otázku, tak se určitě ptej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:suicide_anim: trochu objektivity by neškodilo = tohle je Xbox první generace z padesátejch let :D

 

 

aneb takhle vznikaj fámy :lol:

 

první nebo poslední,PS3 je prostě tišší proti Xboxu,to člověk zjistí pokud si nechá zapnout oba stroje

 

 

myslím že cigi by si měl nechat oba dva předvést v praxi aby slyšel ty rozdíly

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se výkonu týká,jsou na tom oba stroje podobně-spíš záleží,co hraješ za hry.

Už to dávno není jen dětská zábava-často při večerním hraní posluchám z headsetů zralé tatínky,jak kromě výkřiků dáma promine: z a s r a n e j snajpr na trubce,ihned po výstřelu přidají povel na člena domácnosti-Aničko,ale už je půl desátý a koukej si vzít bačkůrky. :-) Do toho bručí manželka od někoho jiného:Jardo,když už půjdeš spát a slíbil jsi mi,že se budem mazlit.

Pokud je to skupina + - stejně starých lidí,je to nehorázná legrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

první nebo poslední,PS3 je prostě tišší proti Xboxu,to člověk zjistí pokud si nechá zapnout oba stroje

 

 

myslím že cigi by si měl nechat oba dva předvést v praxi aby slyšel ty rozdíly

 

 

 

ty si nový xbox v životě neviděl, protože by si tohle nemohl napsat , ale to je jedno protože, cigi ať koupí co koupí, tak to bude blbě, páč kluk bude chtít v koutku duše určitě to druhý :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox neznám, proto jej nemůžu hodnotit. Máme doma 2 roky PS3. Mladý na tom teď hraje Assasin Creed 3. Grafika je fantastická. Já jej používám jako přehrávač BR a DVD. Mám k nim origo reproduktory, zvuk je výborný. Jediné mínus je, že neumí nahrávat z digitálu. V domácí síti jej mám propojený s počítačem. Celkově spokojenost :smile_anim:

 

No sám o sobě ne, ale ta krabička která z PS3 udělá recorder mpeg2/4 čili i HD vysílání nestojí skoro nic.

To je u mě doma jeho hlavní využití. Vede do ní coax anténa a z ní pak usb do PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu funění...

Xbox opět nehodnotím, to co si pamatuju ze dvou návštěv není porovnatelné, ale doma mi ta stará původní, dnes již neprodávaná FAT PS3 připadala jako vysavač.

Taky její spotřeba byla myslím na hraně plýtvání když mi pouze nahrávala TV.

Jelikož ta stará již dosloužila právě na jejich časté přehřívání čipu, mám teď SLIM (ta vývojově prostřední, zjednodušeně řečeno) a i když zaregistruji, že mi za zády když sedím u počítače zapla a nahrává, je to v hluku opravdu diametrální rozdíl. Tu co se teď objevuje nově na trhu neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si nový xbox v životě neviděl, protože by si tohle nemohl napsat , ale to je jedno protože, cigi ať koupí co koupí, tak to bude blbě, páč kluk bude chtít v koutku duše určitě to druhý :smile_anim:

 

 

Teď tě musím korigovat, kluk chce všechny tři !! i nový nintendo Wiii YÚÚÚ :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stávající Xbox není hlučný. Do Vánoc běží několik zajímavých nabídek:

 

Alza:

4GB Kinect bundle (vč. 2 her ? Disneyland a Adventures) za 4990,-Kč - od 3.12, do vyprodání, předpoklad 2 dny

Omezená nabídka Konzole StarWars za 7990,- (-28% sleva)

 

Datart, ElectroWorld a Game jedou taky slevy na Xbox do Vánoc. Mám pocit, že jsem dneska zaslech, že EW už má vyprodáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to stejne tezke rozhodovani jestli koupit smart phone Samsung a nebo THC, stejne skoncis u Apple :) tak se vykasli na Box i PS, a kup to nove Wii U.Jedna se o novou jeste neokoukanou konzoli, coz se o X ani PS rici neda.Ja uz vystridal Wii, X i PS a doma zustava PS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...