Přejít na obsah

Xbox vs. PS3


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Stávající Xbox není hlučný. Do Vánoc běží několik zajímavých nabídek:

 

Alza:

4GB Kinect bundle (vč. 2 her ? Disneyland a Adventures) za 4990,-Kč - od 3.12, do vyprodání, předpoklad 2 dny

Omezená nabídka Konzole StarWars za 7990,- (-28% sleva)

 

Datart, ElectroWorld a Game jedou taky slevy na Xbox do Vánoc. Mám pocit, že jsem dneska zaslech, že EW už má vyprodáno.

 

Kde jsi na to prosimte narazil, ze je na alze za 4990,- v bundlu s kinectem? linkni mi to , prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

je to stejne tezke rozhodovani jestli koupit smart phone Samsung a nebo THC, stejne skoncis u Apple :) tak se vykasli na Box i PS, a kup to nove Wii U.Jedna se o novou jeste neokoukanou konzoli, coz se o X ani PS rici neda.Ja uz vystridal Wii, X i PS a doma zustava PS.

 

tak to bych rači než japka :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, ja bych asi volil PS3. Doma ji mame od launche, porad zije a mamě se libi/la i dizajnove (což o xboxu rict nemuzu). Ted po prestehovani mi pritelkyne koupila slimku a jediny, co mi vadi je, ze to neumi ".mkv" a ja mam slabej comp na vytvoreni toho media serveru. Jinak mi vyhovuje vsechno a priklanim se k jiz zminovanymu nazoru, ze to je jen o hrach. Fakt jsem zral Uncharted a God of war, Infamous me taky bavilo, Heavy Rain byl supr. Auta nehraju, takze Forza vs GT 5 jde mimo me. V podsate jedina hra, co by me na x360 bavila by byl Fable. Z tech hlavnich pecek maji este exkluzivitu na Halo a Gears fo War, zbytek si najdi, nebo at me nekdo doplni.

Byt tebou bych mrknul na exkluzivni hry. Podle me nejvetsi rozdil v konzolich vedle designu, blu-ray a placenyho multaku....jo a kinect vlastne. PS ma move, ale ani jedno jsem nezkousel. Kdyz se u nas sejde vic lidi, hrajem deskovky.

 

Snad jsem ti heplnul.

 

P.S.: Za rok, nebo tak nejak, bude novy xko i playstation

Upraveno uživatelem Gulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za názory a podněty, mohl jsem takto připraven včera navštívit se synem 2 showroomy (alza a czc)a soustředit se při testování všech tří konzolí ( xbox, PS3, WiiU ) na podstatné:

 

- Kinect sice funguje, ale bohužel (asi ještě) nikoli tak rychle a přesně, aby to bylo zábavné. Hrál jsem tenis, což bylo opravdu horší, než pinkání do vzduchu - tak na úrovni posilování zápěstí mačkáním tenisáku a také star wars, kde skorošermování světelnými měči bylo zábavnější jen o tu zkušenost rozčvtrtit mimozemského humanoida - kdy se to "poštěstí", že. Je vidět, hlavně cítit a hmatat, že je technologie v plenkách a k opravdovému zážitku je třeba smyslové komplexnější zařízení, než jen optika. Tak pro děti do 10ti let.

 

- Game pad na Wii U s dotykáčem za to funguje perfektně a slibuje skutečně ( dle syna) rozšíření hracích možností a zážitků.

 

- Neřekli bychom, že ovládání normálními "křídlatými" ovladači se konzole od konzole nějak liší, natož pak významně, na co by si nebylo možné zvyknout. To samé hluk, vlastně jsem jej ani u jedné vůbec nezaznamenal, bylo asi příliš hlučné pozadí.

 

- Design všech tří je děsnej, nejmíň se bojím nintenda které je alspoň normální krabička, ne funerální urna

 

- Grafiku má podle syna jasně nejlepší nintendo, pak PS3, nejhorší xbox

 

- Hry - syn sestavil ty, které jsou dedikované konzoli a stojí za to: halo, uncharted, shadow of the colossus, mario bros, legend of zelda, rayman

 

Takže výsledek : sorry, nejlepší synův kámoši, sorry i všichni tu, novýho kamaráda a placeným??? !!! ??? xbox online hřišti nenajdete.

 

Aktuálně jsem sestavil následující rodinný rozpočet stejnou měrou zatěžující nabídky :

 

1. nintendo Wii U, 32 GB premium pack s nintendo land a pro controller pro dalšího hráče : 9.900 Kč hry postupně dokupovat za vysvědčení, koncerty, narozky, svátky......

2. PS3 320 GB + uncharted III, ovládač pro dalšího hráče, GT 5,shadow of the colossus,black ops II, uncharted II : 9.890 Kč, ale to ještě není všechno, protože očekávám zlevnění PS3, vyjde asi i assassin´s creed III, případný rozdíl doplatím v rámci výchovy k boji za svobodu :)

 

Je to na něm, moje poradenská mise skončila. Odnesl jsem si z ní ztrátu léty zakořenělé skepse k PC hrám datované od dob atari či astair či jak se jmenovalo, což je fajn, ne? Jen doufám, že se synek pod tíhou nastávajícího osudového rozhodnutí nezhroutí :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca před rokem jsem koupil Xbox + Kinect .... měl jsem koupit raději PS3, Xbox vlastně kromě her umí na rozdíl od PS3 prd. Při 3D střílečkách si na ovládání na gamepadu prostě nemůžu zvyknout (myš je myš), naopak na mlátičky typu Dantes Inferno je to geniální .... tady vidím první velký - XboXu a totiž, ta podle mne nejlepší série ... mlátička God of War je pouze na PS3jce. Kinect jsem měl zaplej snad jen jednou abych ho zkusil, nějak mne to nenadchlo má to celkem dlouhou odezvu (ani nevím jestli už vůbec kromě kravin pro ten Kinect něco opravdu zajímavého vydali). Další velký mínus je, že Xbox neumí titulky ke komprimovanému videu (což by pro mne byl u konzole nakonec asi největší bonus, kvůli seriálům bych nemusel zapínat PC). PS3 je na média mnohem lepší. Pokud se bavíme čistě o herním využití jsou obě konzole asi na stejno, ale PS3jka toho kromě her nabízí víc. Já osobně bych od konzole chtěl aby to byl zároveň média centr čemuž se víc blíží PS3jka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Cca před rokem jsem koupil Xbox + Kinect .... měl jsem koupit raději PS3, Xbox vlastně kromě her umí na rozdíl od PS3 prd. Při 3D střílečkách si na ovládání na gamepadu prostě nemůžu zvyknout (myš je myš), naopak na mlátičky typu Dantes Inferno je to geniální .... tady vidím první velký - XboXu a totiž, ta podle mne nejlepší série ... mlátička God of War je pouze na PS3jce. Kinect jsem měl zaplej snad jen jednou abych ho zkusil, nějak mne to nenadchlo má to celkem dlouhou odezvu (ani nevím jestli už vůbec kromě kravin pro ten Kinect něco opravdu zajímavého vydali). Další velký mínus je, že Xbox neumí titulky ke komprimovanému videu (což by pro mne byl u konzole nakonec asi největší bonus, kvůli seriálům bych nemusel zapínat PC). PS3 je na média mnohem lepší. Pokud se bavíme čistě o herním využití jsou obě konzole asi na stejno, ale PS3jka toho kromě her nabízí víc. Já osobně bych od konzole chtěl aby to byl zároveň média centr čemuž se víc blíží PS3jka.

 

He He = to je do vlákna Humor :smile_anim: = já myslel. že to je herní konzole, ale vono je to vlastně na filmy heh - jdu :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He He = to je do vlákna Humor :smile_anim: = já myslel. že to je herní konzole, ale vono je to vlastně na filmy heh - jdu :sick01:

 

Tak herní konzole jsou to podle mne srovnatelný, když váhá ... je dobrý vzít to co nabízí víc. Já osobně jsem pro ... čím méně zařízení tím lépe, už takhle mám doma za TV kabelů až hrůza. Mít na všechno nějakou krabičku je podle mne voser ... ne každej má TV co zvládá všechny formáty nativně přes USB. A nejsem první kdo média zmiňuje ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigi to se dalo čekat, že vybereš hnůj = stejný to máš i s hodinkama :D --------------- :cheers:

 

 

sorry YPO, já už jinej nebudu, ani moji potomci :cheers: Ono když nakonec stála otázka : Chceš "lepší" hraní on line s nejlepším kámošem, nebo jednou ročně premierovou hru ( obojí cca těch 1500), kluk se ihned a jednoznačně bez váhání postavil za hromadění kvantity ........ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry YPO, já už jinej nebudu, ani moji potomci :cheers: Ono když nakonec stála otázka : Chceš "lepší" hraní on line s nejlepším kámošem, nebo jednou ročně premierovou hru ( obojí cca těch 1500), kluk se ihned a jednoznačně bez váhání postavil za hromadění kvantity ........ :D

 

Jenom nezapominej na to, ze se tech her muzes pozdej lehce zbavit - hromadeni krabicek nechapu - kvantity (pokud to nejsou nejaky limitky nebo darky). Ja dva roky nemel na hrani cas, tak jsem si ted udelal nekolika hrama radost, koupil bazarovky a ani jedna nestala vic nez tri kila. Proc bych mel mit Assassins Creed 3 za 1300, kdyz muzu mit dvojku za 300. Kdyz vezmu v potaz, ze za tri mesice po vydani sezenes hru za polovinu, tak behem toho cekani muze mit kluk vyzkouseny dalsi 3 hry a vyjde to nastejno. Wii U nebude mit samozrejme jeste nejakou dobu dostatecnou bazarovou zakladnu. Nejekonomictejsi je koupit PS3 kolem tech 6000 a k tomu navybirat starsi hry. Taky absolutne neplati pravidlo, ze cim starsi hra, tim horsi grafika viz Uncharted 2,3 a God of War 3.....za vsechny 3 dokupy nedas vic nez litr. To jenom pro info, pac se mi zdalo, ze chces, abys dostal za svoje prachy co nejvic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom nezapominej na to, ze se tech her muzes pozdej lehce zbavit - hromadeni krabicek nechapu - kvantity (pokud to nejsou nejaky limitky nebo darky). Ja dva roky nemel na hrani cas, tak jsem si ted udelal nekolika hrama radost, koupil bazarovky a ani jedna nestala vic nez tri kila. Proc bych mel mit Assassins Creed 3 za 1300, kdyz muzu mit dvojku za 300. Kdyz vezmu v potaz, ze za tri mesice po vydani sezenes hru za polovinu, tak behem toho cekani muze mit kluk vyzkouseny dalsi 3 hry a vyjde to nastejno. Wii U nebude mit samozrejme jeste nejakou dobu dostatecnou bazarovou zakladnu. Nejekonomictejsi je koupit PS3 kolem tech 6000 a k tomu navybirat starsi hry. Taky absolutne neplati pravidlo, ze cim starsi hra, tim horsi grafika viz Uncharted 2,3 a God of War 3.....za vsechny 3 dokupy nedas vic nez litr. To jenom pro info, pac se mi zdalo, ze chces, abys dostal za svoje prachy co nejvic.

 

 

dají se nakupovat i nové hry. Sice je počáteční investice trochu vyšší ale proč čekat až bude hra za zenitem. Koupím novou gamesu cca 1400-1500 kč, do měsíce mám hry už plné zuby, tak jde na další stáž pro ostatní ps mechaniky.Ztráta 100-200 kč, pohoda, klídek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PlayStation ... jednoznačně. Tradice, design, exkluzivní tituly. Rolex mezi herníma konzolema :-)

 

Podívej se jen na seznam, kolik her je exkluzivne a pouze pro PS3 - http://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_3-only_games

 

Navíc pro PS3 je Buzz Kvíz, což je nejlepší kvízová párty hra v češtině na světě :-) Pravda, dnes už obtížně sehnatelná ...

 

PlayStation má koule, XboX je pro děcka :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...