Přejít na obsah

Chronoshop.cz


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 503
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

fotky hodinek na ruce jsou úchylnost! :) ale Z. prý něco spáchá?

sak na web ich davat nemusis :) ale dobre vies ze uchylov tu mame regnutych cca 20 tisic :)

 

Konečne hodinky Janko pre teba.......

mozno :)

 

Tak tady jsou... (na zápěstí cca 17cm)

to cca 17cm je skor viac alebo skor menej? ako hodnotis tvar dna hodiniek a ako sedi na ruke, je to zo spodu poriadne rovne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak na web ich davat nemusis :) ale dobre vies ze uchylov tu mame regnutych cca 20 tisic :)

 

mozno :)

 

to cca 17cm je skor viac alebo skor menej? ako hodnotis tvar dna hodiniek a ako sedi na ruke, je to zo spodu poriadne rovne..

Tak jsem se kvůli Tobě přeměřil B) a je to přesně 17cm. Dýnko je naprosto ploché, nijak nevystupuje z pouzdra, nožky krátké a sklopené, takže hodinky sedí naprosto dokonale Alespoň tedy na mé ruce. Pro mě to jsou nejpohodlnější a proporčně nejpřiměřenější hodinky, co tu máme. Pro lidi se slabším zápěstím prostě ideální volba!

post-812-0-71914200-1376982326_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes poprvé v Chronoshopu a musím se přiznat, že mi oči přecházely kolem. Bylo velice příjemné vidět hodinky na které už čumím skoro dva roky do PC naživo.

Mistr Z byl ochotný, ukazal my na co jsem si ukázal a příjemně jsme pokecali.

 

Prohlídl jsem si od mé oblíbené značky 104 a musím přiznat, že jsou krásné a kdo preferuje tento rozměr, tak nemá nad čím přemýšlet.

Zkusil jsem damaska tuším 44 s lumi cifrem a ty se mi na foto moc nelíbí ale ve skutečnosti jsou super.

 

PS: Ještě že jsem nakažen Aldovou monogamií a jsem spokojen s Ux.

 

PS: Kdybych to napsal do špatného vlákna, tak to prosím o přesunutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, školy nemám, ale celý život mě učili, že mezi typické znaky hodinek do vody, vulgo potápek, patří otočná luneta s minutovou stupnicí, šroubovací korunka (nejlépe chráněná z boku vystupky pouzdra), oproti jiným hodinkám vyšší vodotěsnost a pak maličkosti jako vypouklé sklíčko, indexy místo čísel apod. A teď se dočtu, že to jsou vlastně typické znaky pilotek. Sinn 104 jsou pěkné hodinky, o tom žádná, ale jsem z toho volajaký zmätený...

Upraveno uživatelem šíma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...