Přejít na obsah

Chronoshop.cz


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 503
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je pro to nějaký zveřejnitelný důvod(kvalita???), Určitě je pro potenciální zájemce zajímavé co přinesla nová vlastnická struktura.

Z racionálních důvodů to byly hlavně slabší prodeje, ale především se značka změnila z malé nezávislé firmy, se kterou jsem začínal v něco, co se už do Chronoshopu příliš nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Tak dneska kloubouček.

Jsem věděl že mám co dočinění s profíkama,  ale dnešek...

Měl jsem obskurní problém a jel jsem se víceméně poradit co  s tím.  Nakonec jsem tam strávil hodinu a stálo to za to.

Problém vyřešen a ještě teď ve mě hlodá že jsem se měl víc revanšovat.

Štěstí že Kubson neprodává boty.  

Prostě mi opravdu vyrazil dech.  Kdyby to takhle fungovalo všude to by bylo na světě krásně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jakub Sivek má aktuálně dovolenou? Před nedávnem jsem s ním komunikoval, odpovídal rychle, ale minulý ve čtvrtek jsem mu psal a žádná reakce, to mě trochu zarazilo.

Jako jediný nemám? nechali mě tady nezodpovědně samotného a nestíhám. Pokud jsem na něco neodpověděl od čtvrtka, prosím o přeposlání, asi to zapadlo. Omlouvám se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nová limitovaná edice Traser P66 ČSR 100 L.E. je venku! Jedná se o limitku v počtu 100 kusů, která vychází z modelu P66 Type 6 MIL-G. Oproti standardní verzi se liší barevně provedenými ručkami, barevnými tritiovými trubicemi na indexech, které vyobrazují českou vlajku, černým datovým věncem a znakem ČSR na dýnku.

 

https://www.chronoshop.cz/traser-p66-tactical-mission/traser-p66-csr-100-le

 

post-24687-0-82337500-1540557156_thumb.png

 

post-24687-0-09680100-1540557166_thumb.png

 

post-24687-0-80211400-1540557576_thumb.png

 

 

Cena je zatím orientační, ale bude brzy upřesněna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Autorem nápadu je který skromný chlapec, že už se tu měsíce nebije v prsa, co že se to chystá?

No jak jsem pochopil z kontextu, tak zrejme Jirka Štencek z Helveti.cz a jeho tym ve spolupraci s Chronoshopem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...