Přejít na obsah

Chronoshop.cz


kubson

Doporučené příspěvky

Právě nám dorazily Laco Flieger-Beobachtungsuhr Baumuster B. Limitovaná edice 50 kusů. Velikost 55mm! Stroj ETA Valgranges A07.111. Jedná se o jediný kus pro Českou republiku.

Více zde:

http://www.chronoshop.cz/laco-flieger-rucni-natah/laco-flieger-beobachtungsuhr-fl-23883-baumuster-b

 

Na fotce ve srovnání s Laco 42mm a Steinhart 47mm plus ukázka praktického použití... B)

post-812-056357100 1357223733.jpg

post-812-006708500 1357223750.jpg

post-812-081299100 1357223776.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 503
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Nevím, zda to tu někde už není, ale objevil jsem v nabídce SINN něco, co se mi dost líbí, model 140 St:

 

 

 

Byly by k nim nějaké informace?

 

manufakturní strojek SZ01, dostupnost září 2013, cena zatím není v katalogu. V polovině roku nám přijde limitka 140A se stejným strojkem, která má cenovku 3650 EUR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Viděl jsem je včera na vlastní oči a jsou fakt pěkné! Lehce vypouklé sklo jim moc sluší.....smile_anim.gif.

A dej sem Zdeňku ta nová Bronza od Steinharta! Kdyby nebyly zamluvené, už je mám doma...crying_anim02.gif

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondrej71:

 

Lumi u KMU48 je překvapivě dobrá, ba přímo vynikající. Až bude čas, nafotím.

Glycine Combat Saphire je bez antireflexu - u Glycinů si zřejmě nechtějí zas tak rychle zavírat prostor pro budoucí inovace a nebo zastávají filozofii, že přílišná dokonalost postrádá kouzlo... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem je včera na vlastní oči a jsou fakt pěkné! Lehce vypouklé sklo jim moc sluší.....smile_anim.gif.

A dej sem Zdeňku ta nová Bronza od Steinharta! Kdyby nebyly zamluvené, už je mám doma...crying_anim02.gif

Tak tady je jedno rychlé foto:

post-812-096783100 1363170565.jpg

Upraveno uživatelem Z.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...