Přejít na obsah

Chronoshop.cz


kubson

Doporučené příspěvky

Čtu až teď a tohle je tedy silný kafe 😲 Zvlášť když si vybavím, kde se obchod nachází, si člověk uvědomí tu neskutečnou drzost těch šmejdů, co to udělali - to vypovídá o jediném, přesně věděli kam a pro co jdou ☹️

Každopádně držím palce, ať se aspoň část najde a vrátí - hlavně ty kusy, co již své majitele měly (komise). 

Komentáře na Novinkách, snad nemohou překvapit nikoho. Normálně je nečtu, zvedá se mi z toho kýbl. Tady jsem rozkliknutí, pár přečetl a... Žádné překvapení ☹️🤮

Co se týká keců o pojištění... S kolegou občas řeším pojistné události a i přes to, že z 99% jde o poškození našeho majetku cizím zaviněním a s drtivou většinou poškození motorovým vozidlem - tedy mělo by jít na povinko, tak to není lehké. Čím větší škoda, tím větší oser i když jsme v tom 100% nevinně. ☹️

Každopádně a hlavně, ať to neohrozí budoucnost Chronoshopu 😉 nenechte se odradit 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 503
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Chválit Chronoshop je jako nosit dříví do lesa, ale oni si to zaslouží. Vše proběhlo jenom on-line a ačkoliv jsem stále na cestách, tak kluci jsou bohužel mimo můj dosah, ale snad někdy příště osobně, třeba jenom na čumendu.

Hanharty jsou doma a moc děkuji, jste super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...