Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ženský se po tom můžou utlouct 

 

:D  no ako ktore..pre mna by to bol darcek za trest.hnusne smrdi a neznasam ziadne mazacie nezmysly..ja dostanem kozeny remen na hodinky

 

ale vasa debata o kabelkach ma nesmierne bavi... :P

LV je preflaknuta znacka..maju krasne kusky ale urcite su drahsie ako 1000 eur.

Upraveno uživatelem Hellé
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne kdyby nekdo drzel pistoli u hlavy ze musim utratit 30k v Pariszsky tak se kouknu po nejakem sperku u Tiffany's. Maji velmi pekne veci za hodne rozumne penize.

Pokud to nemusi byt nutne Parizska tak za 30k muzes mit hezky sperk na miru (to jeste stihas) popr. neco od Alo (coz osobne nedoporucuji. byl jsem tam dvakrat a obsluha prijemna jako pr*el)

Nicmene mohu-li soudit dle sve zeny nejlepsi kabelka ma ctyri kola a je to odnoz BMW :-) akorat se tam do 30k nevejdes ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiffany's už nikdy, tedy ten pražskej samozřejmě, podobný zážitek, jako Ty s Alo.

Ale za +/- 30 se dá vybrat i něco u Cartieru... to je těžký, když jeho paní neznáme, měl by jí mezi nás přivést :D

 

Jinak výhodou u těch dražších dárků je, že když se netrefíš, můžeš je bez mrknutí oka vyměnit, např. u LV platí i na dnes zakoupené zboží až do 25.1.2016, Hermés standardně nabízí 3 měsíce, ... proto se přikláním k LV, protože tam najdeš všechno možný a když se netrefíš s šátkem, vyměníš ho za peněženku, nebo pero, nebo brýle, nebo přívěsek, nebo... a pokud Tvoje paní nic podobného ještě nemá, nákup (sale service) je docela zážitkem i v Praze (oproti Vídni bych řekl, že jsme na tom podstatně lépe, akorát se nenech "obsluhovat" asiatkama).

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiffany's už nikdy, tedy ten pražskej samozřejmě, podobný zážitek, jako Ty s Alo.

Ale za +/- 30 se dá vybrat i něco u Cartieru... to je těžký, když jeho paní neznáme, měl by jí mezi nás přivést :D

Ja se odnaucil uz pred nejakou dobou nakupovat luxusni zbozi v CR.

Takovej ten pohled prodavacky co te zmeri uz pri vstupu mi dost vadi. A musim uznat, ze cim nalestenejsi je ten p*d, co tam prodavaji tim servilnejsi jsou prodavajici kdyz vejde nekdo, kdo ma na sobe padnouci oblek.

A muj postoj k tomu je takovy, ze jsem "cely zivot drel" pro to abych mohl chodit do prace v leviskach a tricku tak me nejaka nana od blazka/tiffany's/alo nema co posuzovat driv nez pozdravim.

Ok, frustraci jsem si vybil. Takze hlasuji pro sperk na zakazku.

 

Ano, a kdyz uz sala tak Hermes je taky velmi zajimavy (krom Burberry). Pred casem Alexander Mcqueen mel velmi zajimavo kolekci satku. Ale od pani se ocekava jiste mnozstvi "kouli" aby si neco takoveho vzala. Mne se jeden z nich libil natolik ze jsem si z nej nechal usit ascot.

Upraveno uživatelem leexxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím ale na vánoce šátek mi nepřijde to pravý. Obzvlášť s 30k rozpočtem. Obyc šátky mají 9-12, limitka 18 a víc ale ten rozdíl stojí za to. Teda mě se líbil vic.

 

Jen bych poprvé koupil canvas. Vydrží to roky. Peněženka v ryflich kde je ohybana a namahana tak 7 let. Kabelka snad navždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne kdyby nekdo drzel pistoli u hlavy ze musim utratit 30k v Pariszsky tak se kouknu po nejakem sperku u Tiffany's. Maji velmi pekne veci za hodne rozumne penize.

Pokud to nemusi byt nutne Parizska tak za 30k muzes mit hezky sperk na miru (to jeste stihas) popr. neco od Alo (coz osobne nedoporucuji. byl jsem tam dvakrat a obsluha prijemna jako pr*el)

Nicmene mohu-li soudit dle sve zeny nejlepsi kabelka ma ctyri kola a je to odnoz BMW :-) akorat se tam do 30k nevejdes ;-)

 

 

No to co napíši je tendenční, ale nevím proč Tiffany s a Alo Dělá krásné věcí za trochu dražší peníze. Úroveň personálu je jiná věc.

Já bych jí doporučil výrobu nějakého hezkého šperku na zakázku.

 

Třeba  náhodou tady dávám TIP :  www.magicdiamonds.cz                  :-)))))))))))

 

Jinak pásky, peněženky i kabelky LV a moje  rodina to je historie  sama pro sebe ! Newer  full je jistě top legenda v té střední a větší velikosti. Navíc ty iniciály ve zlatě a šampiko při nakupování .................

 

Jinak ženě se v neděli rozbil patentek na peněžence dva roky a čtrnáct dní staré. Je pravda, že nebyla moc drahá, uf !!!!!!!!! hrozný, ale budou potíže, jelikož by se musela celá peněženka rozebrat.!

 

Jo a šátky HERMES je to kousek .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky:-) Paní je 34 let a trochu se bojím, aby mě pak nezabila, jak tu psal někdo výše:-)) Mě právě doteď do těhle obchodů ani nenapadlo vlézt a ani nevím, v jakých relacích se tam vše pohybuje, takže díky za otevření očí. Ale stejně na mě před několika lety působil Dušák na Příkopech nebo Omega butik a dnes nemám problém se tam jít jen tak podívat a něco vyzkoušet:-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žena: zimní kabát, parfém, peněženka a možná ještě nějaká maličkost (24.12. vždycky zmizím do OC a něco malého na blind ještě seženu)

 

naši: pekárna na chleba (starší už to nedává) a fotoknihu s prvním rokem našeho juniora

 

junior: výzdobu do pokojíčku (Krtek a Velká Písmenka), lego/duplo a knížky na čtení na dobrou noc

 

já: největším dárkem bude 14 dní volna a celé svátky u našich bez starostí, už potřebuju vypnout... a z hmotných statků asi nic, budu nejspíš out-of-money :) (anebo hodinky no)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka: naušnice ( vybírala si sama, já platil), peněženka od Tlustýho, vstupenky na březnový koncert Tommyho Emmanuela v Praze včetně 4* hotelu na 3 noci v Praze ( pro nás oba), kabelku a pár dalších blbostí.

 

Holky ( 17, 7 a 4 roky). Hadry, hadry a zase hadry a doplňky pro nejstarší. Prckům barbíny, monster high, lego friends, nějaký kreativní sady, rubikovy kostky, klávesy a oblečení.

 

Tcháni a rodiče. Tradičně roční dálniční známku. Letos kvalitní mlýnek na kafe, french press a výběr zrnkových káv z malé pražírny.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...