Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

Jedna z nejlepších věcí, které kdy dostal, byla v jeho "období vetráků" plochá baterie a větrák do PC, když měl asi 3 roky. Sám si zapojoval oba póly a doslova mu svítily oči. Přitom taková blbost. On je takovej technik, takže trefa do černého to bude.

To byste se vyřádili na těch fyzikálně technických stavebnicích co jich jsou teď závěje, když si někdy prohlížím katalog z Bambule tak slintám.

 

Mimochodem, taky se vám stává, že navštívíte nějakej shop abyste vybrali dárek a narazíte tam na něco, u čeho nechápete, jak jste bez toho mohli těch x let žít a koupíte si to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kucí, chci našim vzít lístky na 3 muzikály .... Všechny se hrají v Karlině a v GoJa, a jelikož sem se moc do těchto prostor nepodíval.

Jde o Ples upírů, Draculu, a třetí teď nějak nemohu vytáhnout ze šedý kůry mozkový hergot ....

Mohli by jste mi doporučit kde by to bylo lepší ??? Díky

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně určitě Karlín . Přijde mi to tam takový komornější a utulnejsi.

Taky sem přikloněn Karlínu - přeci jen je to divadlo a má to takovou tu atmosféru :0))). Ale zas zkusit něco nového ??? Sem prostě na vážkách ... Ale díky za názor :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja také praktické veci, stôl a stoličky do kuchyne ( už to počúvam rok), závesy na okná, a sebe hodinky :D Synovi ešte niečo malé ale naštastie je v tom veku, kedy sa hrá viac s krabicou ako s tým, čo je vo vnútri ( tak mu asi dám na vianoce krabicu :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco lehce esoterniho: http://www.i9voda.cz

 

Tedy ja to nekupuju, ale kolegyne to dostala ted k narozkam a ty srandy, co z ni kvuli tomu mame... :-)

 

To je taková hloupost až to mrazí. Nemyslím prodej láhve, ale ty s...č.y okolo, zaujalo mně to tak jsem

se díval co to je za podvodníka a on eshop a provozovatel sídlí v Havířově v paneláku a v rejstříku

má jako obory činnosti zprostředkování VO + VO v zastoupení, reklamní agentura, nákl. doprava a 

informační a komunikační činnosti - tedy, opravte jestli se mýlím, ale oprávnění k maloobchodu nemá,

tahle šaškárna je tedy kromě nesmyslu také nelegálním podnikáním?

 

Pro místní ochránce veřejného prostoru z obou stran dodávám že si nehraju na šerifa, nikoho nebudu

práskat ani tak něco, jen mně to zaujalo, proto se ptám. To že vypití vody z této lahve zvýší člověku

bioenergii o 12%, jelikož je to prokázáno německým inštytutem který prodává i kamery na obrázkování 

energetických čar z prstů (za asi 9tis. éček), tak to nezpochybňuji, to rovnou považuji za pí....nu

 

edit - self cenzura sprostých slov

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco lehce esoterniho: http://www.i9voda.cz

 

Tedy ja to nekupuju, ale kolegyne to dostala ted k narozkam a ty srandy, co z ni kvuli tomu mame... :-)

No ty kjávo, to snad panáčkové ani nemůžou myslet vážně. Jediné křemíkové pole, které uznávám, je v quartz hodinkách... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz jsem psal ve vlakne o Black Friday a ceskem pojeti slev, lidska blbost je nejlepsi obchodni artikl. Muzete se na to divat i z druhy strany - to, ze lidi utraceji svoje penize za takovy nesmysly, je dan za blahobyt, ve kterem zijeme.

To je taková hloupost až to mrazí. Nemyslím prodej láhve, ale ty s...č.y okolo, zaujalo mně to tak jsem

se díval co to je za podvodníka a on eshop a provozovatel sídlí v Havířově v paneláku a v rejstříku
má jako obory činnosti zprostředkování VO + VO v zastoupení, reklamní agentura, nákl. doprava a 
informační a komunikační činnosti - tedy, opravte jestli se mýlím, ale oprávnění k maloobchodu nemá,
tahle šaškárna je tedy kromě nesmyslu také nelegálním podnikáním?

Pro místní ochránce veřejného prostoru z obou stran dodávám že si nehraju na šerifa, nikoho nebudu
práskat ani tak něco, jen mně to zaujalo, proto se ptám. To že vypití vody z této lahve zvýší člověku

bioenergii o 12%, jelikož je to prokázáno německým inštytutem který prodává i kamery na obrázkování 

energetických čar z prstů (za asi 9tis. éček), tak to nezpochybňuji, to rovnou považuji za pí....nu

 

edit - self cenzura sprostých slov

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluk (8) si napsal Ježíškovi, že by rád sadu vláčků. Já měl kdysi spoustu "tétéček" ale kdoví kde to všechno skončilo. Nemáte tip na něco přiměřené věku jako starter kit, co by se dalo případně dokupovat?

A co něco takového ? https://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/p/cs/osobni-set-s-lokomotivou-a-3-osobnimi-vagony-soucasti-jsou-i-koleje-tt-45089

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...