Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No,asi mě to bude také čekat ,sice doma pár kolejí a trafo PIKO /staré toto mám/,ale mašinku jsem jako mladý zlikvidoval :-(  /tuto/

A koupeno - https://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/p/cs/osobni-set-s-parni-lokomotivou-koleje-vagony-a-dalsi-41763

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prisel jsem na to, po dlouholetem vyzkumu, ze jsou lepsi 2 darky, potazmo jeden, vybranej srdcem a ne rozumem, nez mraky blbosti, po case rozplizlych v case...

proto taky říkám tý mý, že nejepší dárek pro ni jsem já, vybrala si mě srdcem a vydržel jsem ji už 27 let..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle prosimvás pořídit manželce na mateřský/rodičovský? Nic na sebe nechce, páč prý ztloustla a bylo by jí blbý, pokud by se do toho nevešla. Žádný šperky a parfémy taky ne, páč to nemá kam nosit. Nepije. Hodinky má a jiný nechce:)

 Knížky ne-e, to by ji akorát naštvalo, páč nemá čas. Něco do baráku (obraz) dostala nedávno.

 Hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle prosimvás pořídit manželce na mateřský/rodičovský? Nic na sebe nechce, páč prý ztloustla a bylo by jí blbý, pokud by se do toho nevešla. Žádný šperky a parfémy taky ne, páč to nemá kam nosit. Nepije. Hodinky má a jiný nechce:)

Knížky ne-e, to by ji akorát naštvalo, páč nemá čas. Něco do baráku (obraz) dostala nedávno.

Hm?

Sadu hrnců a řetěz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty potřebujem! Jak se to kupuje, takový stěrače? Myslim to vážně, potřebuju už je asi rok a nevim jestli se kupuje nějak ta gumička, nebo celej ten bazmek, nebo jak? Jak moc je to standardizovaný?

Kupuje se to podle typu auta nebo naměřené délky, třeba v auto kelly nebo na e-shopu (i když to je teď trochu sázka do loterie, zda dojde, nedojde...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...