Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

Já asi budu mít na štědrý vecěr tišší domácnost. Manželce jsem koupil chytrou váhu od Garminu. Napsal jsem na balíček, že to je pro všechny, ale stejně to bude průser.

Žena vždycky říkala, že historicky nejhorší dárek byly sněžnice, tak to teď nejspíš trumfnu. Stejně jim po pár letech přišla na chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je ještě krásný.. s kolegou jsme včera nakousli stejný téma, řikal, že před pár lety u rozvodovýho stání u soudy z jeho ženy nějak vypadlo, že nejvíc ji naštval, když k jedněm narozeninám dostala hrábě a za rok pak termo hlavice k topení..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, už na to koukám. Tak jen aby to do těch Vánoc stihli, to bude radosti!

Dokonce se daj koukám koupit jenom ty gumičky.

nahradni-gumicky-do-flat-steracu-delka-7

al bacha ať koupíš takový ty, co se líp nasazují. Jedny maj tu drazku docela na fest a je problém je tam nasadit. Vždycky sem na tom nechal prsty. A ruce sem měl černý jak bota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

To je ještě krásný.. s kolegou jsme včera nakousli stejný téma, řikal, že před pár lety u rozvodovýho stání u soudy z jeho ženy nějak vypadlo, že nejvíc ji naštval, když k jedněm narozeninám dostala hrábě a za rok pak termo hlavice k topení..

já dostal předloni k narozeninám stavební kolečko, hliníkový žebřík, plechovej kbelík, hrábě, smeták a takový nůžky na plot živej..... já byl šťastnej

 

loni sem dostal zahradní domek a matraci 

 

když nad tím teď přemejšlím, tak se možná budu asi brzy stěhovat ..... nebo kam s tím máma míří ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

uvidíme co přijde letos .... ale tudle říkala, že si mňe eště chvilku nechá ..... tak sem byl hned klidnější

 

*úplně přesně to znělo " já si tě nechám, kde bych takovýho magora našla"

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zahradni domek a matrace nuti k zamysleni. A pod stromecek prima 100m pozemek v zahradkarsky kolonii nekde u Bruntalu..

Bruntál nebrat, tam je v červnu druhý únor... :)

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kupili sme si s polovičkou vylet do Stockolmu na dve noci a telku . Tak uz nemusí ježiško nosiť nič. Dali sme šatstvo a knihy do kniznice na pomoc Rodinam v nudzi v ibci cca 30km od nas za veľkú krabicu a sme vybavení. Hlavne nech ma kazdy trochu radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši jestli nevíte co třeba kamarádce nebo ženě tak mimo jiný jsem koupil od Etamu overal. Je to takovej můj oblibenej dárek když nevím a zatím si ho každá oblíbila. Dá se i za půlku v HM ale Etam je Francie a rozdíl v materiálu velký.

https://www.etam.cz/nocni-pradlo/typy/overaly/overal-ovce-648887183.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...