Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No vzhledem k tomu že jeden eshop mám tak vím že když si někdo vzpomene v pátek nebo ve čtvrtek tak se to řeší celkem blbě, na druhou stranu jsem na Alze objednal i zaplatil zboží před skoro 3týdny a samozřejmě nic..upozornuju že dodání mělo být dle jejich systému 13.prosince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alza ma mrtě věcí skladem a dost hustou síť poboček, objednávek atd. takže chápu že se jim vyplatí poslat dodávku se zbožím v průběhu dne, kór když je za osobní převzetí plus pade... jinak mi ten shop celkově nesedí, přijdou mi drazí na to jakej maj odbyt a na netu daj sleva 33% ale zboží je furt cenově jinde než czc apod. a nehledě na to že ta sleva byla vypořtená z jiný ceny... prostě věc za 26 tisíc, pak boom sleva na 24 ale původní cena svítí 28...

 

jinak ppl je v pohodě, když s tím nejezdí tatar, a do firmy mi jezdí pořád a ten samej řidič, pohoda :)

 

česká pošta taky doba, kdy to chodilo 2-3 dny je pasé, eshop mi vyexpeduje ve 2 odpoledne a druhej den poštačka normálně přinese...

 

to třeba firma co mi vozí oleje atd. tak posílá každýho kdo má soukromě dodávku, střídaj se tu u mě pravidelně 4 auta, jedna má polepy nějakého armyshopu atd.... posledně mě borec naháněl po celý vesnici, pak jsem se dozvěděl že byl na třech místech, vě větších areálech a šel metodou pokus omyl... když mě konečně našel tak vytřeštil baterky.... ve Vitu měl 200 kg sud fridexu a jak to vyloží... na to jsem mu řekl že větší auto má rampu, pak druhej s dodávkou si vozí desku, pneumatiku na kterou to s auta shodí... on samože nemá nic, tak sem mu to po paletě pomohl skoulet... ale už to že se střídaj jak ponožky mě štve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem to tady před rokem zakončil, tak to zase obnovím :newyear:  Sakra vánoce za rohem, tak se chci trochu poradit s dárkem, společným dárkem, vymyslel jsem sadu kuchyňských nožů, aby bylo veselo až bude hádka :lol2: Řekl jsem si pět tisíc strop, ale ono není problém sehnat sadu třeba za dvacet, ale pět je trochu stresík, chtěl bych něco kvalitního bez odsilky se stojanem, jediný co jsem našel je tento Wenger. Nemáta ještě nějákej dobrej tip? Jo a Tescomu nechci ani zadarmo, jelikož se mi od nich všechno rozpadlo"

http://www.malevi.cz/product.php?id_product=603

post-364-0-92308800-1383422392.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tady, pár kudel od nich mám a jsou super. A ještě můžeš omrknout hodinky.

 

http://victorinoxcz.cz/

 

Tak jsem to tady před rokem zakončil, tak to zase obnovím :newyear:  Sakra vánoce za rohem, tak se chci trochu poradit s dárkem, společným dárkem, vymyslel jsem sadu kuchyňských nožů, aby bylo veselo až bude hádka :lol2: Řekl jsem si pět tisíc strop, ale ono není problém sehnat sadu třeba za dvacet, ale pět je trochu stresík, chtěl bych něco kvalitního bez odsilky se stojanem, jediný co jsem našel je tento Wenger. Nemáta ještě nějákej dobrej tip? Jo a Tescomu nechci ani zadarmo, jelikož se mi od nich všechno rozpadlo"

http://www.malevi.cz/product.php?id_product=603

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchyň jsem vybavil tady: 

http://japanesechefsknife.com

Jako základ je potřeba santoku, gyuto, petty. Oceli jsou skvělé všechny, za 300 USD se nechá pořídit hezká sestava. Posílají v bublinaté obálce jako EMS za 8 USD, do tří dnů je zboží v Česku.

 

Tak jsem to tady před rokem zakončil, tak to zase obnovím :newyear:  Sakra vánoce za rohem, tak se chci trochu poradit s dárkem, společným dárkem, vymyslel jsem sadu kuchyňských nožů, aby bylo veselo až bude hádka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Pojmout vánoční svátky jako demonstraci luxusu a finanční síly....to není nic pro mě. Samozřejmě, že většinu dárků někde koupím, ale bude mezi nima i ten nejkrásnější.

 

Nejkrásnější vánoční dárek, který milovaného člověka nejvíc potěší je ten, který vyrobíš sám. Celou dobu, kdy ho vyrábíš myslíš na toho, pro koho je určený. A udělá radost tobě při realizaci, stejně tak jako obdarovanému.

 

A a tak mám letos  v plánu odlít ze zbytkového vosku svíčku...jako formu použiju plechovku od irish whiskey Jameson.

 

Snad se to povede. Držte palce,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc kluci za Vaše cenné rady, asi nejvíc mě nakonec zaujala sada 8 kousků od Victorinoxu, aspoň zatím vyhrává, držák je super a myslím, že nože budou kvalitní :cheers: Gustafo, já řeším Boschku každej večer a vřele doporučuji. Františku, s tebou tedy ty vánoce nic moc stále co? Každej rok si přeji, aby jsi konečně potkal nějáké k sobě lidi blízké a začal jsi být konečně o něco více šťastnější :cheers: Jinak mě osobně začali vánoce oslovovat, co se mě narodil prcek, dá nse říct, že tu všechnu parádu děláme kvůli dětem, jinak mě tento svátek každým rokem pouze dával obrovské boůlesti hlavy z obrovských chlastaček"

post-364-0-31745800-1383507684_thumb.jpg

post-364-0-02042100-1383507716_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...