Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Helejte, já kupuju domu jenom Swiba (od Wengeru), je to z 440ky a těm ženskejm se prostě jiná ocel nevyplatí. Řeznický nože mi lámou nebo nechaj zreznout, případně se o ně pořežou... Za ty prachy je to dobrej kauf. Z úplné tuposti je to ostré za minutu.

Vnox jsem kupoval s dřevěnou ručkou babičce, taky dobrá ocel (na to, že s tim patlá po talíři či po plechu).

 

Ale pokud je budget a přístup, nebál bych se pořádnejch messerů (já na to nemám nervy).

 

 

Btw, nepřijde vám, že děcka maj teď takovejch hraček, že nevědí co s tím?

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty Poky jsem vůbec neznal. Ty by mohli naši inkasovat k Vánocům... :)

 

sem o nich psal v Survival nože aspoň třikrát :D ed. tak kecám bylo to v tématu o kuchyňských nožích, ale i v Survival nože párkárt byly

 

já bych asi blok nechtěl, Zwiling blok je za 11 strašně fajn a kdyby mi ho někdo dal,tak ho samo beru všema deseti, ale pak stejně používáš 3 nože, přikoupíš nějaký santoku a máš stejně nože roztahaný... u Poka je fajn, že za 2 a půl litru má fajn sadu a sám si ji může poskládat ;)

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

kamarádka má 40 a dlouho jsem hledal co darovat a nakonec jsem našel Genetický test původu. Vůbec jsem to neznal tak třeba to někoho z Vás inspiruje. Dělá to hodně firem ale tady se mi líbilo to balení :-) http://www.zazitkove-darky.cz/netradicni-darky/geneticky-test-puvodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

kamarádka má 40 a dlouho jsem hledal co darovat a nakonec jsem našel Genetický test původu. Vůbec jsem to neznal tak třeba to někoho z Vás inspiruje. Dělá to hodně firem ale tady se mi líbilo to balení :-) http://www.zazitkove-darky.cz/netradicni-darky/geneticky-test-puvodu

zajímalo by mě za jak dlouho jsou výsledky - policii to trvá cca 8 měsíců u méně závažných případů :lol: - to bude zase nějaká levota

 

Jak to probíhá:

  • Sada pro odběr vzorku DNA je dodávána v nádherném balení, jehož grafické provedení na první pohled upoutá a které je samo o sobě malým uměleckým dílem. Výsledek testu je pak uveden na certifikátu ve výrazném a vkusném výtvarném provedení na kvalitním papíře s osobním podpisem vědce odpovědného za provedení testu.

-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

nema nekdo zkusenost s vrtulnikama?

.. myslim model - hracku.. :)

.. chci koupit synovi (6) pod strom a nevim, kterej vzit.. (gyroskop je nutnej? ovladani lepsi pres vysilacku nebo iphone?)

 

Mám dost zkušeností s AR.Drone 2.0 . Nicméně je otázka, kolik do toho chceš investovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrtulníky beru u Vietnamců v Holešovicích,pro tvého kluka by stačil ten malý,cca 15cm,on totiž vydrží moc ran.Do začátku doporučuji dvouvrtulový-je stabilnější.Ovládání pouze přes vysílačku,přes mobil to je špatně ovladatelný.

jo, dik. zrovna ctu, ze velkej model neni pro zacatek uplne idealni a to jsem si myslel pravej opak. cim vetsi, tim lepsi :)

 

ar.drone je uz hodne drahy a slozity na ovladani..

 

tohle nevypada spatne http://www.rcking.eu/cs/hracky/5667-storm-rc-helikoptera-s-gyroskopem.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam asi tak 20cm s ktorym sa uz nehram. Ale myslim si, ze je to vhodny darcek. Vydrzi to dost vela a radsej by som odporucal nejaky lacnejsi, ako drona.

 

Mam na vas otazku, co kupit otcovi(42), ktory ma vsetko, co chce? Rozmyslal som nad tlacou fotky milovaneho psa na platno, zavesil by si to do kanclu. Mate nejake napady? A bratovi(19)? Raz som pocul, ze sa mu aj pacia hodinky, ale tolko penazi nemam aby som si to dovolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.model-rc.cz/rc-vrtulniky-elektro/4kanalove/easycopter-v4.5-colibri-pro-profipack-

 

Možná půjde koupit i levněji. Kupovali jsme jako dárek kolegovi (začátečník v pilotování vrtulníku) a je super. Rozhodně doporučuju tu sadu v kufru, ne samotný vrtulník. Klasický systém ovládání Bell-Hiller, ne nějaký prapodivný 2 vrtule nad sebou, se kterýma se nedá pořádně manévrovat (s takovým jsem posekal doma několik kytek a šel z baráku). Dá se i venku za bezvětří nebo jen opravdu v mírném vánečku. Kolega spokojenej, pilotuje už parádně. Uvažju o něm pro pěti a pul letého kluka taky, i když se na pilotáž  ještě necítí, chvíli bych s tím lítal asi já. Jinak do budoucna si určitě koupíme větší (to už je ale jiná cenovka - tak mezi 10 a 12 tis).

 

Edit: Jinak existujou i programy - simulátory modelů do počítače pro simulaci ovládání modelu vrtulníku, kdy se ovládání děje pomocí totožného ovladače, kterým se pak ovládá skutečný model.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já loni koupil http://heli.pelikandaniel.com/?sec=product&id=60565 ... na domácí lítání je to ok, venku jakš takš.... samo že produkt za 2 tisíce je o něčem jiném.... vydrží cca 10 minut letu,  půlhodiny se nabíjí, kompletují to u nás a prodávají to po částech do šroubku

 

klukovi bych nekupoval nic velkého, není až taková sranda to udržet ve vzduchu a vrtule má docela fofry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi prosím doporučit nějaké hezké nástěnné (nebo stolní) hodiny tak kolem 2000Kč třeba? Jednalo by se o doplněk hodně moderně zařízeného bytu, spíše se mi jedná o design, než hodinařinu, takže nějaké sweepsecond Seika atd. určitě ne. Díky.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...