Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

Můžete mi prosím doporučit nějaké hezké nástěnné (nebo stolní) hodiny tak kolem 2000Kč třeba? Jednalo by se o doplněk hodně moderně zařízeného bytu, spíše se mi jedná o design, než hodinařinu, takže nějaké sweepsecond Seika atd. určitě ne. Díky.

 

Možná něco z těchto... :-)

 

http://www.hodiny24.cz/fisura-nastenne-hodiny-new-age-black-30cm/p-99

 

http://www.nastenne-hodiny.cz/2370

 

http://www.silvertime.cz/hodiny/nastenne-hodiny/p/hodiny-jvd-h1517_1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja som si svojho casu kupil diar od Moleskine. Skus pozriet aku maju ponuku na www.penshop.cz.

 

 

teď jsem od tama vrátil a chci aby byl malej a montblanc v té velikosti dělá jen plánovače a ne diář na psaní poznámek atd. kalendář jako takovej má v

iphonu, ten nepotřebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naši maj rádi kafe, ale nechcou mašinu, že je to zbytečně velký atp. a nespresso nebo jiný mašiny na ochucený teplý vody jim zas nechcu koupit já, tak jsem koupil moka konvičku a nechal namlít kafe

 

moka-konvice-gat-splendida_2.jpg

 

zbytek krásné knihy většinou z anitkvy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem dcerce (budou jí 3 roky) z UK plyšovou Angelinu Ballerinu. Odesláno 30.11. a dosud nedoručeno. Začínám být lehce nervózní. Kluka jsem si pojistil už v létě japonskou limitkou Transformera, kterého moc chtěl a už na to zapomněl.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, to se stihne... ja se takhle stresoval minuly rok a balik dorazil posledni mozny den. Ten Transformer se teda vydaril :) a mam to podobne s mobilem /susime ho ve skrysi dva mesice a mezitim se na zebricku popularity premistil z IN do OUT/. Radujme seee

 

Objednal jsem dcerce (budou jí 3 roky) z UK plyšovou Angelinu Ballerinu. Odesláno 30.11. a dosud nedoručeno. Začínám být lehce nervózní. Kluka jsem si pojistil už v létě japonskou limitkou Transformera, kterého moc chtěl a už na to zapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska přišla malýmu objednaná pirátská lodička do vany pro zábavu při koupání, no a krabice 50x60cm vypadla z PPLky  :eek:  Radši jsem to ani nerozbalil, ale mám pocit, že mysleli asi trochu jinou vanu, než tu co máme doma :lol2:

tak to věřím že si musel být hodně překavapenej :lol2: 

tak ji využijete venku při koupání někde v přírodě aspoň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska přišla malýmu objednaná pirátská lodička do vany pro zábavu při koupání, no a krabice 50x60cm vypadla z PPLky  :eek:  Radši jsem to ani nerozbalil, ale mám pocit, že mysleli asi trochu jinou vanu, než tu co máme doma :lol2:

tvl Afri a ty nemáš doma vanu o rozměrech 3x5metru? Ty si teda nějakej divnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena, že prej babička (tchyně)  by potřebovala novej mobil. Tak k vánocum. Takže Alza - mobilní telefony - od nejlevnějšího a beru první položku, co to ukáže. Kdyby to bylo se všema tak jednoduchý  :lol2:

Predstavujem si ako niekto na mobilovom fore toto povieo hodinkach- Alza - naramkove hodinky - od najlacnejsieho a beriem prvu polozku :lol2:

 

Tento rok som nemal vela inspiracie a ani casu. Polovicke som kupil dnes kabelku s malbou na nej. Stala tolko co moje sarby, tak snad sa bude pacit. :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem diář nesehnal ale kdyby někdo chtěl pro obchodního partnera nebo kamaráda peněženku tak u LV mají novou kolekci z buvolí kůže a vypadá to fakt hodně dobře. jsem docela na vážkách si ji nenechat pro sebe :-)

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Chlapi, co nehodinkovýho kupujete pro své drahé polovičky?:-) Chtěl bych letos něco ve stylu " Z Pařížský", cca 30 TCZK, ale protože se tam chodím dívat jen na hodinky, nemám vůbec páru jestli je to adekvátní částka, nebo směšně málo:-) Kabelka, šperk... Máte zkušenosti?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...