Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Všecko už mám, ale ta peněženka mi nějak dává zabrat.

Na pařížskou nejsou fondy, ale snad se dá i kolem litru až patnáctistovek sehnat něco v přiměřené kvalitě - nemáte někdo tip? Psaníčkový styl.

 

http://www.dress-for-less.com/tmpl/shop.tmpl?main_cat=3&cat=32&pg=111

 

Zaregistruj se a přihlaš se k Newsletteru, dalších 10% sleva, a třeba i počkej na nějakou akci s dodatečnými slevami (nedávno bylo dalších 25% na vše), doprava do ČR s trackingem do 3 dnů za 300 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.dress-for-less.com/tmpl/shop.tmpl?main_cat=3&cat=32&pg=111

 

Zaregistruj se a přihlaš se k Newsletteru, dalších 10% sleva, a třeba i počkej na nějakou akci s dodatečnými slevami (nedávno bylo dalších 25% na vše), doprava do ČR s trackingem do 3 dnů za 300 Kč.

 

Díky za tip, už to tam lustruju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D nerada by som bratov cechov podcenovala, ale na tvrde destilaty a este z vychodneho Slovenska jednoducho nemaju trening

 

no a k teme.pre seba mam remen na hodinkz /zatial na ceste..vdaka Marvinovi/   .pre polovicku mam zatial encyklopediu James Bond, nejake manzetove gombiky a ine somarinky a pre netere hreben na rocesavanie dlhych vlasov a retro saty..a som bezradna co este kupit

Upraveno uživatelem Hellé
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mámě poukaz do Prakulu http://prakul.cz/voucher/

 

Tátovi poukaz na holení břitvou http://www.gentlemenbrothers.cz/praha/shop/

 

ségře nějaký další kusy nádobí Thomas v http://www.pottenpannen.cz

 

přítelkyni perly (ještě nevím kde)

 

a synovci poukaz na treninkovej kemp http://hfltrainingcenter.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaře jsme začali stavět dům a teď jsme to dokončili. Rozpočet jsme samozřejmě neudrželi, takže o vánocích si dáme dobrej bramborovej salát, kapra z místních sádek a půjdeme se projít na Kozlovský kopec :-)

Tak to klobouk dolů za tu rychlost.... na klíč?

 

Jinak moje je skromná a zakázala mi parfémy, že má ještě na dva roky dopředu tak nevím no, asi novýho robota do kuchyně mi taktně naznačila, hodinky ji neberou prostě zaimprovizuji v posledním týdnu :-) a mladej se..e na školu, se..e na vše tak tak tak trochu budem letos sr..t na něj :-)))) včera dostal novej TV stolek co si sám vybral takže pod stromem najde nějakej parfem a trenýrky :) Hlavně že se všichni ve zdraví a v pohodě opět sejdeme u rodinného stolu a dáme si fantastickej bramborovej salát a kaprořízek  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to klobouk dolů za tu rychlost.... na klíč?

 

Jinak moje je skromná a zakázala mi parfémy, že má ještě na dva roky dopředu tak nevím no, asi novýho robota do kuchyně mi taktně naznačila, hodinky ji neberou prostě zaimprovizuji v posledním týdnu :-) a mladej se..e na školu, se..e na vše tak tak tak trochu budem letos sr..t na něj :-)))) včera dostal novej TV stolek co si sám vybral takže pod stromem najde nějakej parfem a trenýrky :) Hlavně že se všichni ve zdraví a v pohodě opět sejdeme u rodinného stolu a dáme si fantastickej bramborovej salát a kaprořízek  ;)

 

Na klíč ne. Mám tu po vesnici spoustu kamarádů co mají firmy (vodoinstalace, elektrikáš, zedník, tesař atd. ) Takže mi najednou dělalo na baráku třeba 15 lidí a díky tomu to šlo rychle i přesto, že některé věci co jsme si vymysleli byly docela komplikované. Minulý týden jsme zabetonovali bazén, dneska osadili dveře a až v pátek dodělají plot tak bude hotovo.

 

S dárky jsem to udělal letos takto:

 

Manželka: robotický vysavač, glock, diář filofax a knižní série Zaklínač

 

Táta: kvalitní holínky, elektrické nářadí 

 

Tchán: Personifikované láhev Chivas regal

 

Tchýně: Kosmetika Just

 

Zbytek budu řešit během příštího týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na klíč ne. Mám tu po vesnici spoustu kamarádů co mají firmy (vodoinstalace, elektrikáš, zedník, tesař atd. ) Takže mi najednou dělalo na baráku třeba 15 lidí a díky tomu to šlo rychle i přesto, že některé věci co jsme si vymysleli byly docela komplikované. Minulý týden jsme zabetonovali bazén, dneska osadili dveře a až v pátek dodělají plot tak bude hotovo.

 

S dárky jsem to udělal letos takto:

 

Manželka: ................ glock,..............

 

A jseš si jistej, že je to dobrý nápad ???            :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě:

žena - kabelka armani, což jsem kvitoval, že sama nadhodila, pak mi to přišlo málo a jak jsem tak šel jsem kolem Swarovského tak jsem nakoupil...no a ještě by to něco chtělo, ještě mám týden...

dcerce je to fuk, neb v jejích 9měsících bude nadšená z trhání papírů...nicméně dostane nějaké ty interaktivní hračky

 

hodinky mám zakázáno dávat :-(

 

jedna strana rodičů -  kalendář s dcerkou a fotoknihou s jejím prvním půlrokem a pak něco z Tchiba - ale to zařizuje žena 

druhá strana rodičů - fotokniha taky ať si babičky užijí a fotoobraz..zbytek opět žena..

 

já ji nemít tak ani nevím co jim kupovat....

 

no a sobě...pohodu o Vánocích, poprvé snad po 15 letech budu mít dovolenou kolem Vánoc a to je na tom to nejlepší (možná mi udělají radost nějaké ty tikající kousky co mám v plánu)

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jseš si jistej, že je to dobrý nápad ???            :lol:

 

No, snad nebudu mít nikdy důvod nad tím přemýšlet :D

 

 

Jo a ještě jsem vybral manželce jeden dárek :-) Kuchyňské prkénko. Vyrábí je jeden šikovný truhlář tady u nás. Je to taková ozdoba domácnosti. No možná jsem ho vybral i trochu kvůli sobě, protože se mi tyhle věci prostě líbí :D

 

post-17600-0-93931900-1449751481_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, snad nebudu mít nikdy důvod nad tím přemýšlet :D

 

 

Jo a ještě jsem vybral manželce jeden dárek :-) Kuchyňské prkénko. Vyrábí je jeden šikovný truhlář tady u nás. Je to taková ozdoba domácnosti. No možná jsem ho vybral i trochu kvůli sobě, protože se mi tyhle věci prostě líbí :D

 

attachicon.gifPrkenko.jpg

 

Prkýnko moc pěkný, jen si dobře rozmysli, v jakým pořadí jí to dáš.......... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, snad nebudu mít nikdy důvod nad tím přemýšlet :D

 

 

Jo a ještě jsem vybral manželce jeden dárek :-) Kuchyňské prkénko. Vyrábí je jeden šikovný truhlář tady u nás. Je to taková ozdoba domácnosti. No možná jsem ho vybral i trochu kvůli sobě, protože se mi tyhle věci prostě líbí :D

vypadá pěkně,já vybral toto

p5801_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, snad nebudu mít nikdy důvod nad tím přemýšlet :D

 

 

Jo a ještě jsem vybral manželce jeden dárek :-) Kuchyňské prkénko. Vyrábí je jeden šikovný truhlář tady u nás. Je to taková ozdoba domácnosti. No možná jsem ho vybral i trochu kvůli sobě, protože se mi tyhle věci prostě líbí :D

 

attachicon.gifPrkenko.jpg

Udělej reklamu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...