Přejít na obsah

Update fora: prosinec 2012


Chronomag

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, v průběhu prosince dojde k update software pro fórum na novou verzi. Po vás se nic neočekává za spolupráci (alespon to tak zatím vypadá), kromě toho, že v nějakou chvíli to tu nebude fungovat, bude tu nápis, že to chvíli nebude fungovat a pak to začne fungovat a bude to mírně (snad vážně mírně) jiné.

 

Důvody: ten hlavní je obrana proti spamu a bezpečnost, stávající verze už neposkytuje tolik ochrany, o co se posunuli spameři a hackeři a nároky na její údržbu jsou přivysoké.

 

Soupis nových funkcí a úprav bude, až to bude. Díky všem za držení palců :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, v průběhu prosince dojde k update software pro fórum na novou verzi. Po vás se nic neočekává za spolupráci (alespon to tak zatím vypadá), kromě toho, že v nějakou chvíli to tu nebude fungovat, bude tu nápis, že to chvíli nebude fungovat a pak to začne fungovat a bude to mírně (snad vážně mírně) jiné.

 

Důvody: ten hlavní je obrana proti spamu a bezpečnost, stávající verze už neposkytuje tolik ochrany, o co se posunuli spameři a hackeři a nároky na její údržbu jsou přivysoké.

 

Soupis nových funkcí a úprav bude, až to bude. Díky všem za držení palců :)

 

 

 

Datum a doba prodlevy ( odstávky) ?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím a prosím o radu. Zavřel(zabalil)jsem si na pravé straně

Nejvíce příspěvků dnes

Nedávné aktualizace statusu

Nedávno přidaná témata

Sledovaný obsah

 

A nedaří se je zase rozbalit. Kde je chyba? Doufám, že ne mezi klávesnicí a židlí :) Dříve jsem to provedl bez problémů a teď se prostě nedaří :( Díky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je problém na mé straně, ale dříve se mi to nestávalo...

 

Jedu Ch. na NTB a nebo na iP, každá "krabička" měla svou verzi zobrazení. Nyní, když se přihlásím v NTB po prohlížení v iP., zůstává mi zobrazení iP a já ho musím přehodit. A samozřejmě to platí i opačně, pokud jdu na Ch. v iP. po předchozí návštěvě v NTB.

 

Sakra, snad se to dá pochopit, co jsem chtěl říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A Tapatalk na iP5 porad nefunguje. Ja vim, je to forum zadarmo, ale kdyby mi nekdo tekl, co stoji stahnout zdarma plug-in a nabouchat to tam, rad bych si snad i priplatil...

 

Pardon, vylil jsem si srdce. Fakt mi tahle funkcionslita chybi, nesnasim se milionkrat za den prihlasovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se všem, update fora se nepodařil a zhavarovalo to. Řešíme s výrobcem, proč a jak to napravit. Důsledkem toho také nefunguje Tapatalk plugin, za což se omlouvám!

Termín oprav: ASAP, ale neznámý, pracujeme na tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se všem, update fora se nepodařil a zhavarovalo to. Řešíme s výrobcem, proč a jak to napravit. Důsledkem toho také nefunguje Tapatalk plugin, za což se omlouvám!

Termín oprav: ASAP, ale neznámý, pracujeme na tom.

 

 

Tak aspon uz vím, čím to je :-), tak snad se to co nejrychleji opraví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...