Přejít na obsah

Roland Kemnner


Peegee

Doporučené příspěvky

Zdravím kolegy z CHM.

Přemýšlím o koupi " druhých hodinek do rodiny " a na Uhrforum.de jsem narazil na pána jménem Kemnner a jeho výtvory.

Protože nechci masovou záležitost, přemýšlím nad koupí některých hodinek této značky.

 

Co mě zaujalo:

 

- design

- cena

- safír a antireflex v základu

- možnost ovlivnění vzhledu

- možnost volby strojku hodinek

- cena od cca 220 Euro

 

Přikládám fotky některých hodinek.

Zajímají mne Vaše názory.

Momentálně čekám na odpověď pana Kemmnera.

V případě zájmu to sem postnu.

Díky..

PG.

post-20798-078350300 1354639675.jpg

post-20798-062522000 1354639683.jpg

post-20798-005212600 1354639690.jpg

post-20798-094854800 1354639693.jpg

post-20798-021944800 1354639704.jpg

post-20798-021758100 1354639713.jpg

post-20798-049258600 1354639719.jpg

post-20798-082681200 1354639728.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslim, ze ten pan je byvaly production engineer od Frickera. Komponenty bude mit z Ciny, ale kvality bych se nebal. Hlavnim problemem bude "noname" znacka. Komu tohle nevadi, tak dostane podle meho nazoru skvelou value for money.

 

To, že jsou noname mi vůbec nevadí. Hodinky tradiční značky již mám, ale začínám se nudit a vymýšlím co dál, než je opět vyměním.

Zkrátka chronobundus suicide_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,do dneška jsem měl Kemmner Octopus(už jsou zabalený,zítra jdou k novému majiteli).Musím upřímně říct,že za ty prachy je to hodně muziky,teda alespoň pro mě-super lumi,,masivní tah,velmi slušná přesnost,4mm safír s vnitřním AR...za mě určitě palec nahoru.Na tahu mají téměř 270gramů,což už je dost,nemít podobný potápky,nechám si je...ale bacha na to,17mm výška taky není pro každýhorolleyes.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na ebay.de,pár modelů tam většinou je,jak pilotky,tak potápky,někdy oblekovky.Kemmner mimochodem prodává pouzdra firmě Tourby watch a myslím,že spolupracuje s více značkama,ale to nechci kecat,někde jsem to četl.V Německu je to celkem populární osoba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na ebay.de,pár modelů tam většinou je,jak pilotky,tak potápky,někdy oblekovky.Kemmner mimochodem prodává pouzdra firmě Tourby watch a myslím,že spolupracuje s více značkama,ale to nechci kecat,někde jsem to četl.V Německu je to celkem populární osoba...

 

Pročetl jsem různá fóra a většinou jen kladné ohlasy, na prodejce i kvalitu hodinek

Zajímavé je, že nemá vlastní webové stránky.

Jinak s pánem komunikuju mailem, zítra budu mít nabídku.

Na Ebay mě nic nezaujalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,já jen vím,že na ebay pár kusů občas je,jak říkám,měl jsem ty Octopus 2000m a dobrý.Viděl jsem x pilotek a nějaký oblekovky,z toho měl zaujaly asi tak jedny,možná dvoje z deseti.Tak uvidíš,jak bude probíhat komunikace...pokud to s ním klapne a něco vybereš,hoď to sem,prosím,zajímalo by mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného jsem řešil asi před dvěma lety, s Rolandem byla někdy trochu horší komunikace ale jinak se s nim dalo domluvit na různých kombinacich. Já jsem s ním řešil pilotky a nakonec mě trochu vypekl, když mi slíbil broušené pouzdro, hodinky jsem objednal a asi až po měsíci bez komunikace z něho vylezlo, že to nepůjde jelikož tyto pouzdra dodává exkluzivně pro Tourby watches. Ale třeba jsem jediný kdo s ním měl tento problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,do dneška jsem měl Kemmner Octopus(už jsou zabalený,zítra jdou k novému majiteli).Musím upřímně říct,že za ty prachy je to hodně muziky,teda alespoň pro mě-super lumi,,masivní tah,velmi slušná přesnost,4mm safír s vnitřním AR...za mě určitě palec nahoru.Na tahu mají téměř 270gramů,což už je dost,nemít podobný potápky,nechám si je...ale bacha na to,17mm výška taky není pro každýhorolleyes.gif

 

Díky za upozornění, Octopusy mně přijdou zajímavé, ale váha a výška ? no nevím..

Navíc už taky jedny potápky mám, takže to pravděpodobně bude model "Marine".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peegee, ber to tak, ze forum te nejak obohatilo a kratkou recenzi na tema Kemmner Marine to foru vratis.

Ja na to koule nemel, protoze jsem zahy zjistil, ze Marine k mymu ukrajinskymu ksichtu proste nejde.

Uz jen z principu si myslim, ze nemec by svoje jmeno na shity netisknul.

Je to nemec a jde do toho svym jmenem, neni to cinan skryvajici se za nick Graf von Arschenduft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peegee, ber to tak, ze forum te nejak obohatilo a kratkou recenzi na tema Kemmner Marine to foru vratis.

Ja na to koule nemel, protoze jsem zahy zjistil, ze Marine k mymu ukrajinskymu ksichtu proste nejde.

Uz jen z principu si myslim, ze nemec by svoje jmeno na shity netisknul.

Je to nemec a jde do toho svym jmenem, neni to cinan skryvajici se za nick Graf von Arschenduft.

 

Recenze určitě bude smile_anim.gif, pokud se Roland ozve ...

Vypadá to, že mám vybráno.

Doufám, že si je budu moct nadělit pod strom...

S tím UK ksichtem si nelam hlavu whistle.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Bandim,to,že to není turbo mega známá značka přece neznamená,že to bude šmejd,naopak si myslím,že v posledních letech se prosazujou menší značky a začínají být víc a víc populární,ať už je to designem,zpracováním a v neposlední řadě cenovkou.Na recenzi se budu těšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem od villaina ty Octopusy vyměnil a můžu Vám vážení chronokolegové sdělit že jsem konečně objevil HODINKY. wine.gif wine.gif wine.gif

I na mém 23,5 cm zápěstí jsou opravdu nepřehlédnutelné, konečně mám hodinky o kterých i vahou na zápěstí vím.

Lumi taková že jim i v tomto směru věhlasná SEIKA mohou závidět. 4 mm safír s vnitřním AR, heliák.

Celkové zpracování - no prostě echt Deutsch

Shrnutí - než mě nám všem velmi dobře známá nemoc opět rafne, tak toto jsou mé "definitivky" thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem od villaina ty Octopusy vyměnil a můžu Vám vážení chronokolegové sdělit že jsem konečně objevil HODINKY. wine.gif wine.gif wine.gif

I na mém 23,5 cm zápěstí jsou opravdu nepřehlédnutelné, konečně mám hodinky o kterých i vahou na zápěstí vím.

Lumi taková že jim i v tomto směru věhlasná SEIKA mohou závidět. 4 mm safír s vnitřním AR, heliák.

Celkové zpracování - no prostě echt Deutsch

Shrnutí - než mě nám všem velmi dobře známá nemoc opět rafne, tak toto jsou mé "definitivky" thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif

 

To rád slyším.

Jen se mi ten pán z Německa pořád neozval.

 

:suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem od villaina ty Octopusy vyměnil a můžu Vám vážení chronokolegové sdělit že jsem konečně objevil HODINKY. wine.gif wine.gif wine.gif

I na mém 23,5 cm zápěstí jsou opravdu nepřehlédnutelné, konečně mám hodinky o kterých i vahou na zápěstí vím.

Lumi taková že jim i v tomto směru věhlasná SEIKA mohou závidět. 4 mm safír s vnitřním AR, heliák.

Celkové zpracování - no prostě echt Deutsch

Shrnutí - než mě nám všem velmi dobře známá nemoc opět rafne, tak toto jsou mé "definitivky" thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif

 

A kde jsou chlape fota:smile_anim:? Nemám sice obvod zápěstí 23,5 jako ty, ale blížím se ( 22 ) a sháním hodinky, které nepřehlédnu a budu je na ruce cejtit:smile_anim:. Tak se prosím pochlub, nebo mě pošli odkaz na chlubírnu, kdybych to přehlídl. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...