Přejít na obsah

Roland Kemnner


Peegee

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

moc pěkný,ta lumi je bomba,tohle se mi líbilo na bílejch marinemastrech..dobře si vybralsmile_anim.gif

 

 

Dekuji. Celkove se sesli tri paramtry, ktre jsem chtel:

- chtel jsem vyzkouset Nemecke hodinky

- hodinky od "malo" vyrobce

- lumi na cifru ne na indexech

 

Sice nebyla pribalena jiz nekolikrate zminovana nemecka sunka zato, ale prisli v peknem cestovnim pouzdru s kaucokovym remenem a s naradim na zkraceni tahu ( 2 x sroubovacek a jeden vystezejkovac).

 

Celkove opravdu maximalni spokojenost. Jeste jsem zvedavy na presnost.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace- sice nejsem příznivec datumovky na 4:30 ale jinak pěkné potápky, líbí se mi lumi na lunetě, v noci je to asi pěkná lampička co biggrin.gif ...a hodinky sis poskládal sám nebo už to takto měl nakonfigurované? Pouzdro je z Turtle, je to tak? Škoda jen, že Roland nepoužívá u potápek jiný font nápisu, moc mi to k nim nesedí...každopádně ať slouží a o odchylku bych strach neměl, Roland používá Ety a ty jsou spolehlivé, případně ti je jakýkoliv šikovný hodinář poladí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka mne vubec nevadi. Zvykl jsem si na ni uz na Srpech.

V noci sviti, ale intenzita neni nijak zavratna.

Bylo to stigro o Rolanda jsem se dlouho zajimal, ale nikdy nekouknul na jeho nabidku na e-bay. No a kdyz jsem se tam podival objevil jsem tam prave tyto. Vahal jsem asi pet minut a pak je koupil. Takze zadna skladacka, ale nahoda.rolleyes.gif

Ano pouzdro je zelvicka vecer sem hodim jeste nejake fotky.

Jen bych trosku poopravil. Ano v tech mych tika ETA 2824-2, ale dela i hodinky s Miotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

pánové v popisu na Kemmner Seahorse jsem objevil popis strojku v německé části se píše o Automatikwerk CH824 a v anglickém překladu automatic movement ETA 2824-2 swiss nejsem s toho moudrej vím, že Roland do Seahorse dává ETU ale....rád bych si je časem objednal ale chci tam ETU tak jsem s toho nemoudrej??

 

tady je přímá citace:

 

Kemmner "SEAHORSE" Titantaucheruhr mit Automatikwerk CH824 - Krone links

Titangehäuse Ti22, Ref. D11021, perlgestrahlt matt, Durchmesser über 12 nach 6 = 41,0 mm, Durchmesser über 4 nach 10 = 44 mm, Höhe 11,8 mm, der mit 60 Klicks einseitig links rastende Drehring hat einen Durchmesser von 42,2 mm, der nachleuchtende Alu-Einlagering ist nach DIN mit voller Minuterie, Gesamtlänge über die Hörnchen = 50,2 mm und das Bandmaß ist 22 mm. Das innen entspiegelte Saphirglas hat die Abmessung 31,6 x 2,25 mm, Durchmesser 8 mm verschraubte Krone links, verschraubter Boden graviert unter anderem mit fortlaufender Nummer, wasserdicht 20 ATM = 200 Meter. Das Gewicht der Uhr inclusive Band beträgt 87 Gramm.

Mattschwarzes Zifferblatt dicke Stundenindexe aus Superluminova C3, Zeiger im weißen Rahmen gefüllt mit Superluminova C3, Datum bei 6 Uhr, sehr stark nachleuchtend. 

Automatikwerk CH824 soigné, 25,6 x 4,6 mm, 28.800 A/h, 25 Steine, Restlaufzeit ca. 45 Stunden.

Schwarzes Vintage-Stil Siliconband mit perlgestrahlter Edelstahl-Dornschließe mit LOGO

Titan 22 eignet sich hervorragend für Allergiker. In diesem Fall können wir die Uhr mit einer schwarz PVD beschichteten Dornschließe liefern.

Die Uhr wird in einem PU Doppel-Reise-Etui geliefert, inclusive Federstegwerkzeug. 2 Jahre Garantie. Verkäufer = Hersteller

Kemmner "SEAHORSE" titanium diver's watch with automatic movement CH824 - crown at 9 o'clock side

titanium Ti22 case, Ref. D11021, beadblasted matte, diameter from 12 to 6 = 41,0 mm, diameter from 4 to 10 = 44 mm, height 11,8 mm, the only left hand turning bezel with 60 clicks has diameter 42,2 mm, the alu-insert is filled with SL and has all minutes to make it a real diver's watch, total lug to lug length = 50,2 mm, space between the lugs = 22 mm, the 31,6 x 2,25 mm sapphire-glass is inside antireflect coated, screw-down crown with diameter 8 mm at 9 o'clock side, screwed case-back with engraving also with jumping number, waterresistance 20 ATM = 200 metres. The weight of the watch including strap is 87 gramm.

black matte dial with thick numerals printed in Superluminova C3, white framed hands filled with Superluminova C3, date at 6 hours.

automatic movement ETA 2824-2 swiss, 25,6 x 4,6 mm, 28.800 A/h, 25 jewels, runtime after full winding around 48 hours

black vintage silicon-strap, matte ss-buckle with pin and engraved LOGO

Titanium Ti22 is suitable for allergy sufferer

the watch is shipped in a PU traveller box including a spring-bar tool, 2 years guarantee, seller = producer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud v tom vidíš Fortis, řekl bych, že Kemmner bude za zlomek jeho ceny. Já osobně mu fandím. Tady na foru se objevil několikrát, vzpomínám na model Marine s Unitasem a na rozdíl od Steinhart s WR5ATM. Dělá moc pěkný hodinky a za slušnou cenu.

 

Tak o tom žádná, ty Mariny jsem viděl i naživo a jsou výborné. Není to vůbec o ceně, kvalitě. Uvažuji o tom, že bych si je pořídil taky, bylo to pouze konstatování, že v tom vidím Fortis....Když na to koukám znova, tak to bude tou lunetou  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem dostal k narozkám taky jedny Koníky. Jsem nadšen, ale zároveň rozladěn.

Nadšen z toho jak se mi ty hodinky líbí, jak jsem se do nich hned na první pohled zamiloval. Prostě paráda.

Rozladěn jsem z toho jak to Roland odflákl při sestavování. Pod sklíčkem a na cifru je bordel. Posuďte sami (foceno mobilem)

post-27479-0-46080800-1386508624_thumb.jpg

To co jsem zvýraznil shora:

- nějaký chloupek na sklíčku zevnitř

- nějaké smítko na sklíčku zevnitř

- chloupek na cifru

Toho ostatního si nevšímejte, to nějak vzniklo při focení.

 

Teď ale nevím co s tím. Napadají mě tři možnosti:

1. Poslat to Rolandovi zpět ať to dá do pořádku. Tady mě štvě, že nevím jak dlouho to bude trvat a kdy se mi hodinky vrátí.

2. Zanést to někam k hodináři, ať hodinky otevře a vyčistí.

3. Neřešit to a za nějakou dobu to zanést k hodináři, nebo si to vyčistit sám.

 

Běžnému provozu to jistě vadit nebude, ale štve mě to. Na hodinky jsem se fakt těšil a taková chyba mě mrzí.

 

Co by jste dělali na mém místě vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,zpatky bych mu to asi neposilal,pac by si cekal dlouho.Myslim,ze kdyz to odneses k hodinari(nikoli menici baterek),mela by to byt otazka par korun,kdyz budes mit stesti,udela to na pockani i s tlakovkou,ale spis si par dni pockas.Me osobne pri podobnem problemu rekl,at se stavim za dve hodky...jinak pekny divery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valis by to teoreticky mohl vyčistit na počkání, ale už z principu by mě štvalo z tohoto problému R. Kemmnera vynechat. Buď ať to pronto vyřeší, pošta všemi směry na něj, nebo discount. Tohle by se prostě dít nemělo a R. Kemmner by měl dostat adekvátní zpětnou vazbu a měl by mít možnost se k tomu nějak postavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valis by to teoreticky mohl vyčistit na počkání, ale už z principu by mě štvalo z tohoto problému R. Kemmnera vynechat. Buď ať to pronto vyřeší, pošta všemi směry na něj, nebo discount. Tohle by se prostě dít nemělo a R. Kemmner by měl dostat adekvátní zpětnou vazbu a měl by mít možnost se k tomu nějak postavit.

 

Mas pravdu,ze by asi nebylo od veci mu to vyfotit a poslat,docela by me zajimala reakce,byla-li by nejaka,stavat by se to nemelo,o tom zadna,on ale Roland pomerne casto honi deadline za minutu dvanact,takze takova minela byla asi otazkou casu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valis by to teoreticky mohl vyčistit na počkání, ale už z principu by mě štvalo z tohoto problému R. Kemmnera vynechat. Buď ať to pronto vyřeší, pošta všemi směry na něj, nebo discount. Tohle by se prostě dít nemělo a R. Kemmner by měl dostat adekvátní zpětnou vazbu a měl by mít možnost se k tomu nějak postavit.

 

To je pravda a taky me to napadlo. Takze jasna vec. Nafotim a poslu mu k tomu nejaky komentar. Uvidime jak se k tomu postavi. Diky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...