Přejít na obsah

PRIM sport III a IV fotografie, popisy, vychytávky, zvlášnosti, atd.


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

přidávám jeden kousek kal. 64, který jsem tu nepostřehl, tak snad sem patří. 

 

Foťák to nějak zkresluje, barva ciferníku je modrozelená., cca jako na fotu 2.

 

Varianta se svítící vrstvou na indexech a ručkách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varianta se svítící vrstvou na indexech a ručkách?

ano, teď jsou u hodináře, ale na 99,9% bych řekl, že svítily. budu vědět s jistotou po  půli dubna, až se mi vrátí. ta zlatá varianta níže, s nacvakávacím dýnkem také svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně svítící PS3 jsou myslím málo časté a tím o něco vzácnější než obyčejné.

Tak to by mne jen, co by úplného laika, potěšilo, že budu nosit na ruce něco, co není uplně běžné a hlavně na zdejší půdě po stovkách v šuplících :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom si rozuměli - PS III a PS IV - nesbírám to, nezajímá mě to, mám k nim mírný až střední odpor - ale copak jsem je tam v tak hezkém stavu mohl nechat :rolleyes: ?

"nesbírám to"  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom si rozuměli - PS III a PS IV - nesbírám to, nezajímá mě to, mám k nim mírný až střední odpor - ale copak jsem je tam v tak hezkém stavu mohl nechat :rolleyes: ?

Pan kolega je veselá kopa. Sice to nesbírá a s mírným až středním odporem jich naplnil plný šuplík. Jsem na tom podobně, jen už se tomu nebráním. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou strašně hnusný a většinou díky nekvalitnímu pouzdru dost vojetý, opovrhuji jimi a právě proto mi ve sledování zabírají nejvíce místa. Jasný jako facka, ne? Jen mě vždy překvapí, za jakou cenu mě na těch hnusnejch šrotech hromada kolegů na Aukru válcuje, většinou se má nejvyšší nabídka ani nestihne zobrazit. Ale v jádru bych si takové hodinky nikdy ani pod nátlakem nekoupil, v krajním případě bych se musel vejít pod 1000 Kč, aktuálně to ve své mysli o pár stovek zvedám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou strašně hnusný a většinou díky nekvalitnímu pouzdru dost vojetý, opovrhuji jimi a právě proto mi ve sledování zabírají nejvíce místa. Jasný jako facka, ne? Jen mě vždy překvapí, za jakou cenu mě na těch hnusnejch šrotech hromada kolegů na Aukru válcuje, většinou se má nejvyšší nabídka ani nestihne zobrazit. Ale v jádru bych si takové hodinky nikdy ani pod nátlakem nekoupil, v krajním případě bych se musel vejít pod 1000 Kč, aktuálně to ve své mysli o pár stovek zvedám....

:lol2:  :guitar:  :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou strašně hnusný a většinou díky nekvalitnímu pouzdru dost vojetý, opovrhuji jimi a právě proto mi ve sledování zabírají nejvíce místa. Jasný jako facka, ne? Jen mě vždy překvapí, za jakou cenu mě na těch hnusnejch šrotech hromada kolegů na Aukru válcuje, většinou se má nejvyšší nabídka ani nestihne zobrazit. Ale v jádru bych si takové hodinky nikdy ani pod nátlakem nekoupil, v krajním případě bych se musel vejít pod 1000 Kč, aktuálně to ve své mysli o pár stovek zvedám....

Když to tady čtu, tak jsem rád, že jich fakt moc nemám a asi se jich radši kompletně(až na pár kousků, které musím mít) zbavím, aby mne to nelákalo ke kompletaci nějakých sérií. :bag:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...