Přejít na obsah

Identifikace kapesních hodinek a strojků


jm.nitro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 499
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mobil má dnes skoro každý. Existují náramkové hodinky a už i smart hodinky, spojené s tím mobilem. Taky se člověk může vyklonit z okna a kouknout na kostelní hodiny nebo odhadovat čas podle postavení slunce, měsíce nebo hvězd. Popřípadě použít věšteckou kouli. Ale o to tu přeci vůbec nejde. Pokud jsi doteď nepochopil to, co ti tu lidi říkají, tak už to asi nepochopíš. Klidně ty hodinky, se kterými si dal někdo před sto lety spoustu práce, vezmi, vykuchej je a nech roztavit. Pak si za utržený peníz kup zmíněné basy piv a uchlastej se třeba k smrti. Je to tvůj život a tvůj boj. Mě je to celkem fuk. Jen mi přijde tento počin barbarský. Nic víc, nic míň. Víc k tomu nemám co říct.  

Upraveno uživatelem Zvejkus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť je to jenom provokatér, nechte ho, ať si tu píše co chce, když to vykuchá, může si s klidem sám říct co je za ......, když ne, tak jeho věc... Pokud hodinky bude chtít někomu nabídnout k prodeji udělá to. Nenechte se vyprovokovat zmetkem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Nenechte se vyprovokovat zmetkem.....

 

Myslím, že by stálo za to ubrat.....

 

 

Zvejkus, přestává se mi to líbit, připomíná mi to prodej mimo prodejní vlákno a navíc od začátečníka. Takže zde konec na téma případný prodej.

 

Oba to berte jako varování a děkuji vám za pochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobrý den,

rád bych se dozvěděl něco víc o těchto hodinkách.

Vše podstatné by mělo být vidět z fotografií.

Punc jsem identifikoval jako: http://www.mikrolisk.de/show.php?site=280&suchwort=Wolf%20im%20Hosenbandorden&searchMode=part&searchWhere=trademark#sucheMarker

Hlavní otázka pak zní, zda má cenu hodinky nechat zrenovovat (vzhledem k historické hodnotě). V žádném případě je nebudu prodávat, jedná se o památku.

Děkuji a pěkné dny.

post-66361-0-41742100-1541674795_thumb.jpg

post-66361-0-26268000-1541674796_thumb.jpg

post-66361-0-90507500-1541674796_thumb.jpg

post-66361-0-60560400-1541674797_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Karlos. Záleží na objektivu . Jen  tak  na rychlovku, jedna fotka puncu špinavých hodinek  a pro zajímavost, jeden odkaz.   Pár fotek brouků mám na FB.

 

http://astrofotky.cz/~Jirka

post-5568-0-45013800-1543400978_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jiří9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím ve spolek.. Mam na Vas prosbu. Podedil jsem tyto hodinky a jelikož jsem v oboru naprostej laik a neorientuju se v tak velikým rozsahu na internetu konkrétně. Tak vás chci poprosit o nějaké informace. Ještě doplním výrobní nebo sériový číslo 1461039. Děkuju moc

Ps:nevím jak sem vložit foto :)

Upraveno uživatelem Janek13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...