Přejít na obsah

Identifikace kapesních hodinek a strojků


jm.nitro

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...
  • Odpovědi 506
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Začít hledat můžeš třeba na aukru v ukončených aukcích. Tam se kapesních hodinek (i takových jako máš ty) prodává hodně. Podle toho pak už asi sám dojdeš k závěru jestli si je nechat, nebo se jich "zbavit". Když se rozhodneš pro to první, pak máš zase dvě možnosti - buď tě nebudou zajímat a dáš je někam do šuplíku, nebo tě budou zajímat a pak se můžeš vrátit zpátky sem a můžeme o nich pokecat. Jiné pořadí pro nás tady nemá žádný význam. Například abychom si dali práci ti vysvětlovat co máš jen abys to hned běžel prodat, to je přece zbytečná námaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se tedy tenhle topic jmenuje identifikace hodinek a strojků ? Když po položení dotazu se nedozvím tedy nic, jenom to že mám googlit, což jsem dělal, ale nepoznám jestli je korunka originál, ručičky taky a jestli ty drobné odlišnosti mají nějaký vliv na výsledný stav hodinek.

 

Ale pokud Vám to činí problém, tak se omlouvám za můj příspěvek a můžete to tady promazat.

 

Adam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to diskusní fórum, není to bezplatná předprodejní poradna pro kolemjdoucí, jak asi očekáváš.

Já jsem ti to trpělivě zkoušel vysvětlit a dal jsem ti i návod jak pro začátek postupovat. Nechceš, neber.

 

Ed: Asi naivně očekávám, že když chce někdo poradit s hodinkami, že projeví i trochu vlastní snahy a hlavně zájmu o ty hodinky. Bohužel ve většině případů ti kolemjdoucí projevují zájem jen o jedno - za kolik prodat a už se tu víc neukážou. Bavilo by tě takovým lidem pomáhat? Jaký bys z toho měl pocit?

A to se někteří dokonce cítí dotčení, že hned nedostali to co chtěli :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos má pravdu . 

Na ty odkazy jsem se nedíval ..Ale, když koukám na poslední fotky, nechápu, když je na číselníku napsáno Molnia ,

že  někdo někde nenajde, informaci , že jde o Ruský stroj.  A já osobně, proti sovětským strojům nemám nic špatného.

Měl jsem jich v ruce za tu dobu možná už i tisíce. Akorát jsemm trochu proti čajkám, u kterých se rádi lepí vlásky :) .

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To Mansda:

Možná, že jsi mne nepochopil.

Ale budiž.

Co by jsi chtěl o nich vědět?

1. Pokud chceš pouze znát cenu, tak to jseš na špatném fóru.

2. Pokud chceš vědět co jsou zač, tak nejdříve zkus googlovat.

3. Pokud už jsi něco zjistil na netu a chceš zjistit více, tak si pročti tento web. Na ty tvé hodinky je tady spoustu odpovědí. Stačí jen použít funkci "hledat".

To je to tlačítko s lupou.

4. Pokud se tady do toho všeho začteš a začne tě to bavit, tak zjistíš, že to je krásný koníček.

5. Pokud ne, tak nečekej slitovani, že na tvůj čtvrtý příspěvek tady někdo bude reagovat.

 

Hodně štěstí a vítej mezi námi. :-)

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Proč si nenajdeš ukončené aukce na Aukru s Omegama a hned máš cenu.Tady máme hodinky rádi a nesnažíme se je za každou cenu prodat.Také prodejní sekce je "bonusem" pro aktivní členy,kteří se sem rádi budou vracet a nesnaží se jen prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty hodinky značky Test, neznáte je někdo? Nikde na googlu o nich nemůžu nic najít. Jsou Swiss made.
A hledal jsem všechno možné od aukra po sbazar, ale chtěl jsem radu od někomu, kdo tomu aspoň trochu rozumí, tak pardon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Značek hodinek byly dřív mraky, v podstatě neustále se člověk setkává se značkami, které vidí prvně a naposledy v životě. Přesto to z nich žádnou raritu (v drtivé většině) nedělá.

Bude to něco podprůměrného v zanedbatelné hodnotě. Otevři si je, na aukru si najdi hodinky se stejným strojkem a budeš mít představu.

Jinak ta fotka byla geniální. Prosba o identifikaci a info o značce, a vyfocené tak, aby to nešlo přečíst. Skvělé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu se dá napsat snad jen to, že to asi byl Test zákazníků, co všechno jsou ještě ochotní koupit :) Něco jako třeba dnes párky bez masa.

Proto ani nemají sekundovku. Byla by tam úplně zbytečná :)

 

No a značka výrobce na strojku není ze dvou důvodů - výrobce se za to styděl a vyražením značky by se ty plechy zkroutily a hodinky by nešly :)

 

Tak jo, dost srandy, promiň, už tu vtipnou kaši jíst nebudu. Velmi levné hodinky nejnižší kategorie. Sice zachovalé, ale téměř bezcenné. Na aukru najdeš hodnotu přesněji.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...