Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, semi001 napsal:

Já se na Kiruně se zipem trochu pral co se týče zapínání..

Na yupíkovi, greenovi ani na kaipakovi se to neděje, tam to jede jedna báseň :)

U mňa sa to na ostatných celkom tiež dá, ale zas sú tam úplne iné zipsy ako na Barents parke. Ona má taký veľký bežec, ktorý ako keby sa na začiatku zasekával a presne niekedy sa mi to podarí zapnúť až na niekoľký krát.

Každopádne sa mi zdá, že práve zipsy na ich veciach nepôsobia nejak prémiovo, skôr naopak, no zas je to priestor na zlepšenie. Ale aby som to uviedol na pravú mieru, FR mám vo všetkých ohľadoch fakt rád, čiže toto sú úplne minor issues :).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zipy jsou základ u každého hadru a jedna z nejdůležitějších věcí vůbec. Mám doma dorubaný patnáct let starý hadry od Mammutu, La Sportivy a zipy stále na jedničku. U Kiruny mám měněný po dvou letech naprsní, už zase prasknul, hlavní se sám ode sebe uprostřed při aktivitách rozjíždí, to je krach. Jezdce jsem několikrát musel i u kapes upravovat, aby se zipy nerozjížděli.  Na bundě za tyhle prašule by to měl být top profi zip a ne taková srajda, což je škoda, protože jinak super hadry. Snad se polepší....třeba tady zip od lišky a La Sportivy, no to je prostě nebe a dudy.

Zip 1.JPG

Zip 2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda , ze na ty Kirune je mirne poddimenzovanej. Uplne stejnej YKK mam i na mikine od Mammutu.

Kazdopadne ja ani na Kirune problem nemel a to je z mych bund nejstarsi a i v prirodese neco nachodila.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Dantechno napsal:

Je pravda , ze na ty Kirune je mirne poddimenzovanej. Uplne stejnej YKK mam i na mikine od Mammutu.

Kazdopadne ja ani na Kirune problem nemel a to je z mych bund nejstarsi a i v prirodese neco nachodila.

Cvakni zip jaký máš na Kiruně, protože už jsem ji viděl také s upgrade zipem, pokud si ho tedy nevyměnil výletník sám. Jestli máš to co já, tak nevěřím ani náhodou že nemáš ty zipy problémové, protože ty jezdce jsou jak z papíru a čas od času je musím zmáčknout. Třeba moje Skogso už na pohodu a právě podobný jsem už viděl i na Kiruně....

DSC_2286.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jim dám ještě šanci s kalhotami, ale už tomu také moc nedávám. V recenzích si hodně stěžují na roztřepené konce nohavic, čemuž po těch mých rukávech věřím, občas i na zipy, opět levňas, třeba oproti Milletu tak trochu k smíchu :D Největší tragédie byl spací pytel, ten mi vydržel hodinu a šel celý rozpáraný zpátky 😆 V nějaké super slevě beru, fešný dobře nositelný hadry, ale peníz za plnou cenu už ode mě neuvidí...

DSC_2293.JPG

DSC_2289.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kalhot mám taky pár : Kaipak, Vidda Pro ventilated, Barents Pro, Karl pro hydratic a Abisko Lite Trekking. Tam si hlavne u tech lehcich dovedu predstavit ze se dole rozmrskaji. Nekter maji zesilani v mistech kde se trou o sebe .. Ale stejne , kdyz mas pod nimi pohorky je to hodne namahane.

Nejvic asi pouzivam ty Viddy, ty jsou docela v cajku.

Pripadne muzu vsechny zipy nafotit u vsech modelu. Pokud to nekomu ulehci vyber :) 

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Dantechno napsal:

Kalhot mám taky pár : Kaipak, Vidda Pro ventilated, Barents Pro, Karl pro hydratic a Abisko Lite Trekking. Tam si hlavne u tech lehcich dovedu predstavit ze se dole rozmrskaji. Nekter maji zesilani v mistech kde se trou o sebe .. Ale stejne , kdyz mas pod nimi pohorky je to hodne namahane.

Nejvic asi pouzivam ty Viddy, ty jsou docela v cajku.

Pripadne muzu vsechny zipy nafotit u vsech modelu. Pokud to nekomu ulehci vyber :) 

Jasný, vyzkoušíme, uvidíme. Který model kalhot ti vyhovuje nejvíc? Já mám Karl Pro, připadli mě jako dobrý univerzál. Materiál 1000 Silent....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dost to střídám, v zimě ty Karl pro hydratic , který jsou kvůli tý nepromokavý vrstvě silnejší a teplejší. Asi nejčastěji ty Barents Pro. Mají dost kapes a materiál už je solidnější klasická G1000. Ty Vidda pro s ventilací jsou taky v pohodě možnost si otevřít boky je velký plus - já se potím jak prase jenom co trochu zrychlím. Kaipaky mi moc nesedí střihově , jsou nějaký užší přes prdel - kdyby neměli aspoň ty strečový části tak je ani nenosím. Je to divný protože mám všechny samozřejmě stejnou velikost.

To samý kraťasy FR, všechny mi sedí peckově jenom Abisko midsummer shorts jsou zase nějaký menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dantechno napsal:

Hele dost to střídám, v zimě ty Karl pro hydratic , který jsou kvůli tý nepromokavý vrstvě silnejší a teplejší. Asi nejčastěji ty Barents Pro. Mají dost kapes a materiál už je solidnější klasická G1000. Ty Vidda pro s ventilací jsou taky v pohodě možnost si otevřít boky je velký plus - já se potím jak prase jenom co trochu zrychlím. Kaipaky mi moc nesedí střihově , jsou nějaký užší přes prdel - kdyby neměli aspoň ty strečový části tak je ani nenosím. Je to divný protože mám všechny samozřejmě stejnou velikost.

To samý kraťasy FR, všechny mi sedí peckově jenom Abisko midsummer shorts jsou zase nějaký menší.

Děkuji za tvé postřehy 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2021 v 17:15, montemar napsal:

nekdo zkusenost s kvalitou blauer? 

.. libi se mi ten pribeh… 

 

 

 

E8392785-35C5-481B-B976-21E54C15C2DD.jpeg

Blauer nosijiu zasadně policisté 🤣, obušky Tě zřejmě imponují 🤣

Upraveno uživatelem LudvikVanBetoven
Chyba v textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, WATCHES napsal:

Sháním kalhoty na vycházky po lese atd. Který výrobce dělá prodloužené velikosti, prosím? 

Tilak, Direct Alpine a jiné značky, co to s outdoorem myslí vážně  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...