Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já mám doma různé bundy Blažek, Marlboro, ale i Aplhu a musím říct, že nedám v zimě dopustit na klasiku AČR vzor 2000 viz obrázek. Bunda, která zahřeje s vložkou i v - 25°C, když je okolo nuly, tak je v ní horko :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem celou zimu nosil buď triko a mikinu nebo triko a podzimní bundu. Letos jsem dokoupil černý Attack od Tilaku, předpokládám že opět přežiju zimu bez třetí vrstvy...


Pražáci furt nabalení jak kdyby jeli na zubačce bez topení a né jak v metru. 

 

Zimní bundu mám už asi 4 roky od Burtonu, větší šmejd jsem ještě neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl tuhle AI Injector II, černočernou (včetně černých nášivek), ta kapsa, kam se vešla v klidu A4 byla super, ale ten odhalenej krk, věčně vylejzající záda a ten lacinej umělej chlup u krku jsem prostě nedal, ale to je asi problém všech leteckejch bomberů. Nakonec jsem si koupil nějakou fashion "leteckou" pro buzeranty s pravym chlupem z rosomáka kolem krku a s tou jsem spokojenej :)

 

Jo a k tomu dotazu na Injector II, Sibiř jistě potvrdí, že i v -10 je v ní jako v pokojíčku. V těch -25 to bude asi už špatný, ale v -25 nechodim venku :D

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ten odhalenej krk, věčně vylejzající záda a ten lacinej umělej chlup u krku jsem prostě nedal,

tiez ma toto iritovalo. Tak som par rokov dozadu kupil toto http://www.sirjoseph.cz/cz/produkty/obleceni/i33-bunda-telur-843.htm a som velmi velmi spokojny. Konecne viem prezit zimu aj bez permanentneho nasratia z pocasia.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to Liqid - skvělé řeči úředníka, manažera, toho, který leze z kanclu do auta navrch někde, kde mrazu říkají +5°C. Přijeď ke mně, vezmi si kabát a můžeme spolu od rána od půl šesté, kdy bude někdy třeba pod -25°C kontrolovat sjezdařské vleky. Bude se Ti to v kabátu určitě moc líbit po takových 11-12 hodinách pořád na mraze se budeš určitě stále cítit jako v pokojíčku. Nezapomeň si vzít elegantní kotníčkové botky Bugatti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem strašně háklivej na krk - stačí mi být v zimě chvilku s holým krkem a hned jsem týden mimo provoz - a studené záda taky nejsou nic pro mě, tak tu sibiřovu Alphu nemůžu, i když se mi setsakramentsky líbí.

 

Já si loni koupil péřovku u hilfigra, sice stála dardu, na to, že to je jen módní značka a nemá to ty různý spešl zimní technologie, ale to peří neskutečně zahřeje, neměl jsem problém ani v -29, co u nás na vršíčku loni párkrát po ránu bylo. A navíc je docela univerzální, k obleku bych si ji teda nevzal, na to mám kašmírovej kaboš od Steilmanna, ale slušnější kalhoty a boty se k tomu vzít nebojím...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Liqid - skvělé řeči úředníka, manažera, toho, který leze z kanclu do auta navrch někde, kde mrazu říkají +5°C. Přijeď ke mně, vezmi si kabát a můžeme spolu od rána od půl šesté, kdy bude někdy třeba pod -25°C kontrolovat sjezdařské vleky. Bude se Ti to v kabátu určitě moc líbit po takových 11-12 hodinách pořád na mraze se budeš určitě stále cítit jako v pokojíčku. Nezapomeň si vzít elegantní kotníčkové botky Bugatti.

:gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...