Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

Já hlavně nechápu, že pan panedge začal po mém příspěvku, který hovořil o zimě, kterou on jako obyvatel Trutnova musí dobře znát, hovořit o pocení. Pokud se on, v teplotách pod -15°C potí, nechť se tedy parfémuje. Já tak nečiním neb se nepotím, mě je akorát.

 

K tomu dalšímu, chodím v bundě, podle hodnocení Liqida jsem tedy bezdomovec, ale nechť, chodím v tom, co potřebuji. Kabát mi je k h...u.

 

On říkal sportovcům a bezdomovcům, tak se hend nečerti a ber se za sportovce :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Snowe dyt je jasny z myho prispevku,ze na horach je to obleceni opodstatneny.

African-at si kazdej nosi co chce,nesoudim cloveka podle obleceni,ale jak se rika"saty delaj cloveka"A ze nekdo chodi v zime nalehko a pak ma rymecku,to je jeho problem.Ja rozhodne nechodim v zime jak na motejly,ale nepudu vecer nekam do hospody mezi lidi v kotnickovejch botech do Alp a ve funkcni mikine.

Sect-ja nepsal,ze ty tak chodis.Jasne zevseobecnuju,pisu ze vsichni atd.,ale neni to doslova samozrejme.

A jinak,treba do tohodle pocasi je podle me super zalezitost parka a pekny kozeny boty.A k tomu Paneraie,nazdar:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Když jsme u těch bot panedge, tak komu čest tomu čest. Do vlákna Co máte na ruce nenahlížím, vadí mi to věčné vyměňování kapesníků, nicméně parkrát jsem nahlédl. Měl jsem zrovna štěstí na Tvé fotky, nesou se stále ve stejném duchu a jsou na nich vždy vidět parádní boty. To zase jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece pohodlny jsou i veci urceny do mesta.Ted jsem prijel z Rakouska a nevsiml jsem si,ze by tam lidi chodili do mesta v horolezeckym obleceni.Ale to je furt dokola.A jeste jedna vec,vsichni sm.dej potem jak prasata.

 

To mi připomnělo rakouského kolegu, který sice byl profesně velmi zdatný, ale chlastal, hulil jak fabrika a chodil docela špinavej. Když k nám přijel na služebku, snažila se ho nová recepční vyhodit. Myslela, že se přišel ohřát bezďák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové když to tak čtu..tak jakou bundu do města? abych byl tak nějak šik a nepřipadal si ve svý softsheelce jak horolezec..

 

Mě se jako městský styl líbí třeba toto :

 

http://eu.tommy.com/Damien-Bomber-Jacket/0887837686,default,pd.html?cgid=201000#!color%3D416%26i%3D22%26size%3DS

 

nebo toto:

 

http://www.napapijri.com/cz/jacket_cod41392998bj.html

 

nebo toto:

 

http://www.tom-tailor.eu/index.php?go=produkt/3/6/-1/35208840012/2999

 

Ale samozřejmě to nebude jen o té bundě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u těch bot panedge, tak komu čest tomu čest. Do vlákna Co máte na ruce nenahlížím, vadí mi to věčné vyměňování kapesníků, nicméně parkrát jsem nahlédl. Měl jsem zrovna štěstí na Tvé fotky, nesou se stále ve stejném duchu a jsou na nich vždy vidět parádní boty. To zase jo.

 

My fotky budou furt stejny,uz jinej nebudu.Jinak cejtim z monitoru ironii na sto honu,jasny,co jinyho bych mel cekat,kdyz sem si dovolil tady neco pindat o mestskych horolezcich.Tak radsi nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...