Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

 

 

perovka je na chozeni po kopcich blba, zpotis se v ni, to je lepsi vrstvit, funkcni triko dolu, pak nejaka teplejší bunda/mikina/vlnenej svetr a pres to nepromokavou bundu

asi tak - perovku do baglu kdyz se zastavis a chces se kochat ...

Upraveno uživatelem rumi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jen kdyby měl někdo rád kůži, tak maj výprodeje u Kary. Mám už od nich jednu bundu asi 7 let a furt je super. Dneska jsem tam náhodou vlezl a odnesl tohle:https://www.kara.cz/muzi/bundy/panska-kozena-bunda-574731

 

Maj teď výprodeje takže bylo celkem z čeho vybrat za poměrně dobrou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátečnický dotaz. Jak je na tom s kvalitou Kilpi?

Poprvé se chystám na lyže do Rakouska, patnáct let jsem nebyl na dýl jak jeden den na horách, tak vybírám nějakou bundu.

https://snow.cz/recenze/463-kilpi-io-m

Kilpi má v oblibě má žena a je s těma hadrama vcelku spokojená, je to takový dobrý střed kvalitou odpovídající ceně. Ovšem ta perforovaná kapsa u toho modelu co jsi postnul je opravdu divná, přesně jak píšou v recenzi. Koukal bych dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju Patagonii, dobrej je outlet v Praze, bundy krásně lehký a v outletu prijatelny ceny. Jinak kdysi jsem nosil zimní bundu značky Odlo, decentní cerna barva i design, jemnej material a přitom nepromokavá a skvěle izolovala a bylo v ní i v mrazech teplo, náplň myslím že z nějakýho typu Primaloftu.

 

Odesláno z mého MotoG3 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...