Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tolikrát jsem četl Afriho chválu, až jsem ji musel mít :)

Je skvělá

Zdravím, aký je to model? Skogso? Vlastním bundu keb padded hoodie, keb jacket a keb trousers a som s tým veľmi spokojný.

 

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super volba :-) Ta bunda je opravdu parádní, a největší pozitivum že se výborně čistí. Já jsem furt jak prase, uschne to, opráším a jedu dál. V práci už se mi i povedlo se polejt olejem z převodovky a manželka normálně nevěřila jak flek z bundy při vyprání zmizel. Hodně dělá ten vosk...jak píšu, jsem spokojený, velmi dobrý hadr :-)

post-364-0-42929700-1578157784_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zkoušel v jednom outletu bundo-kabáty Wellensteyn.

Pěkný neotřelý design, fajn provedení, ale ta váha... :-( asi je to hodně teplé, ale zima letos tomuhle nepřeje, u mě zatím max. lehká péřovka, ani N3B jsem ještě nevytáhl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte nějaký tip na elegantnější perovku, abych nevypadal, že jdu zrovna z hor? Docela problém sehnat něco s opravdovým peřím bez loga a kapuce. Vím že to není moc společenské oblečení ale za mě taky nejpraktictejsi než ty těžké bundy a kabaty jsou pri částem vylezani z auta nepraktický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni treba na geox

Nemáte nějaký tip na elegantnější perovku, abych nevypadal, že jdu zrovna z hor? Docela problém sehnat něco s opravdovým peřím bez loga a kapuce. Vím že to není moc společenské oblečení ale za mě taky nejpraktictejsi než ty těžké bundy a kabaty jsou pri částem vylezani z auta nepraktický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem chytnul nějakou divnou obsesi, že jako musím teď nějakou bundu koupit, když jsou přece ty slevy... 

 

Min. pátek jsem prošmejdil Fashion Arenu, teď v týdnu Palladium, dneska OC Letňany a nic. 

Divný střihy a barvy, nepadnoucí velikosti, moc hrubý nebo moc jemný materiály, moc tlustý nebo tenký, zbytečně těžký... já fakt nevím, už mi z toho hrabe...

 

Jinak snad všechny péřovky mají v současnosti takovou hebounkou látku jako dětská prdýlka. Na omak fajn, ale přijde mi, že bych ji báglem brzy prošoupal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluk má péřovku Warmpeace 650, lyže, kopce, škola, ta bunda zažívá peklo, znáš malý děti a úplně v pohodě. Sám jsem překvapený vysokou odolností vrchní látky Colibri. Přemýšlím si teď taky jednu koupit, opravdu drží...a jsou oproti značkám jako Mammut, Millet a podobné docela dobře cenově. Mrkni na ně - Warmpeace, Česká kvalita.

post-364-0-59959400-1578735411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zkoušel v jednom outletu bundo-kabáty Wellensteyn.

Pěkný neotřelý design, fajn provedení, ale ta váha... :-( asi je to hodně teplé, ale zima letos tomuhle nepřeje, u mě zatím max. lehká péřovka, ani N3B jsem ještě nevytáhl. 

 

No tak rozhodně to není značka pro šetřílky. Aspoň podle jejich českého webu zde a třeba zde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože do slevy se to často dostane proto, ze již mnoho lidi před tebou mělo podobný problém. Já jsem ve slevě snad nekoupil nikdy nic, pokud pominu outlet v NY. Vždycky je to buď hnusny, nebo mi to není. A když jsem si namluvil, ze to je hezký a že mi to je, tak jsem to většinou přinesl domů a tam to shnilo ve skříni, nebo jsem to dal tchánovi nebo bezďákům.

Už pár let chci pořádnou zimní bundu. Par jsem jich koupil a nenosil, případně mi v nich byla stejně kosa. Letos jsem si řekl hovno, objednal jsem kanadskou husu, za tři dny doma, sedí jak prdel na hrnec a je mi konečně teplo. Poučení z příběhu asi není.. Jen jsem si opět ověřil, ze já zadnej výhodnej kup neudělám..

 

Btw. mohu doporučit https://www.bergfreunde.eu/

Super komunikace, rychlé odeslání, poštovné zdarma a měsíc na vrácení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám se na hory a předpověď počasí není příznivá. Tak jsem zvolil po 3 letech první voskování. Doufám že tato impregnace bude dostačující. Šlo to docela dobře. b0f85d1183bc87251e0f4924c9822083.jpg929c0d439ebe860351bc52018a702a43.jpgdbb7bb071f5aece5ada254511b11d323.jpg2028a3b7508a57228e8b1b4b8ec0f869.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Bomba, tahám ji úplně všude, i na košili místo kabátu, když jedu jen do práce a nejdu nikam na jednání :)

To rád slyším. Jsem byl venčit psa, venku masakr, padající sníh mixovaný s deštěm, vichr, v bundě pohoda, tak jsem si na tebe vzpomněl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...