Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, African napsal:

Skogso je od jara do podzima bez podšívky, na zimu mám od lišky Kirunu. Na ty zimy co jsou poslední dobou kolem nuly a nějaké ty stupně do mínusu na pohodu, ale už je trochu dražší...a pokud jsi tedy zmrzlina, mrknul bych po něčem teplejším. 

https://www.hudy.cz/kiruna-padded-jacket-men

Díky, já koukal na Yupik Parka, když bude berná barva. Ta je delší. Mě i kolem nuly mrzne zadek 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 25. 6. 2020 v 13:07, African napsal:

Do třetice všeho dobrého, už jsem se začínal bát ;) Skogso za mě určitě propracovanější bunda než Sten v porovnání podobné ceny. Sten by byl super, ale tak za trojku, Skogso má i kapsu víc, propracovanější seřizovací kapucu, krytý zip, vícero použití materiálu originál než lite, takže bunda je celkově bytelnější a bude i odolnější. Obě super, ale Skogso letos zvítězil :thumbsup_anim:

Vidíš, říkal jsem to :) Já mám Kirunu Mko a když jsem zkoušel Skogso Mko, tak mi byla velka :) 

Je krásná opravdu :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 23. 6. 2020 v 15:26, African napsal:

Tak skutečně Skogso L mi je velké a to o dost, na cestě už M. V Hudáči ze mě musí růst :lol2:

Tak jsem zkoušel na ČM: Skogso, Kaipaka a Stena :) 

Nejvíc mi sedl Sten ( jsem prcek a nemám moc rád dlouhé bundy ) 

Kaipak byl hodně zajímavý, musím říct :) 

 

Obecně ale, je to fakt kus hadříku za ty prachy:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, semi001 napsal:

Tak jsem zkoušel na ČM: Skogso, Kaipaka a Stena :) 

Nejvíc mi sedl Sten ( jsem prcek a nemám moc rád dlouhé bundy ) 

Kaipak byl hodně zajímavý, musím říct :) 

 

Obecně ale, je to fakt kus hadříku za ty prachy:D 

Na Sten toho opravdu moc není za ty šišky, aspoň tu kapucu mohli trochu vyladit. Kaipak naopak parádní, vypadá dobře a jakou jsi tedy koupil? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Na Sten toho opravdu moc není za ty šišky, aspoň tu kapucu mohli trochu vyladit. Kaipak naopak parádní, vypadá dobře a jakou jsi tedy koupil? :D

Ještě nic :) sem na začátku, nevím co chci a měl jsem málo času :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Minulý rok jsem si koupil Tilak KETIL a jsem spokojený, lehká tenká bunda, přitom funkční a hřejivá (vydržím v ní sedět v autě aniž bych se přehříval). Syntetické rouno climashield s vlastnostmi peří. Bundu používá horská služba. 
Tento rok jsem si pořídil do práce vojenskou verzi KETIL MIG. Jen pro zajimavost MIG verze má větší množství izolace (potvrdili mi to i v Šumperku) i když se o tom nikde nepíše. Vadí mi akorát absence jedné kapsy oproti civilní verzi a chybí pěkný nápis Tilak na prsou 😀 

2074486E-0A74-454A-B980-83A380C9E3B2.jpeg

2DF73270-63D9-453F-8EC6-0B2FFE5D2CF5.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...