Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenosti se značkou Schmuddelwedda? Mám docela nervy a na netu jsem o tom mnoho nenašel. Žena objednala bundy a mikiny na zolando, nebo jak se to jmenuje, za bratru 20 tis. Mám naběhlou žílu a bojím se, že mi praskne cévka. Chtěl jsem si o tom něco přečíst, že mě to třeba jako uklidní a vono nic. No a to mi taky nepřidalo... jdu se projít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 17. 10. 2020 v 20:33, Strocek napsal:

kuci, poradil by někdo klasickou impregnaci ve spreji na bundu ECWCS. 

Já používám toto:

https://www.tilak.cz/cs/textile-guard-pro-spray-on-500ml

nebo

https://www.hudy.cz/performance-repel-plus?size=263920

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shewcza napsal:

Máte někdo zkušenosti se značkou Schmuddelwedda? Mám docela nervy a na netu jsem o tom mnoho nenašel. Žena objednala bundy a mikiny na zolando, nebo jak se to jmenuje, za bratru 20 tis. Mám naběhlou žílu a bojím se, že mi praskne cévka. Chtěl jsem si o tom něco přečíst, že mě to třeba jako uklidní a vono nic. No a to mi taky nepřidalo... jdu se projít.

Co vidím, je zkur***ej polyester.
Drahá ropa.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ja si loni kupoval bundu od Husky. Jsi na polovine budgetu za rozumnou kvalitu. Bunda pekne hreje, ale zaroven i odvadi paru a pot. Ve sve stare Hannah jsem byl jak ve skleniku. Tim ale nerikam, ze to je spatna znacka, dnes uz jsou ty materialy zase jinde. Kolegove si kupovali bundy Spyder a taky jsou maximalne spokojeni. V tomhle budgetu mas vyber dost velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Kasprik napsal:

Ahoj. čeká mě nákup zimní lyžařské bundy. Zatím jsem vybral osvědčenou značku Hannah, kterou jsem měl doteď a pak se mi líbí zn. KILPI. Nemáte prosím někdo tušení co to je za značku a jak to má s kvalitou. Nebo doporučte nějakou jinou značku. Limit ceny je do 9.000,-Kč. Děkuji 

Budget hodně vysoko, co značka Tilak, tam nic nezaujalo..?

Jinak Horsefeathers tam mě kvalita na zimní sporty přijde v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, shewcza napsal:

Chceš jezdit na lyžích v něčem co má na sobě napsáno "koňské peří" a většinou fakt velkým nápisem zpravidla přes celý rukáv? Myslím že ne. Koukni se na Tilak, mám Svalbard a je perfektní.


 Každý ma jiný vkus, mám od nich bundu a né všechny kusy mají nápis přes záda rukáv atd...

Tilak bude TOP o tom žádná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Díky za nakopnutí. Na Tilak jsem se díval a tam to je s nabídkou dost bída. Většinou to jsou lehké bundy a vyžaduje to další vrstvy. Tohle jsem v minulosti zkoušel a pořád si rozepínat milion zipů nechci. Když tam je zateplená bunda, tak to je jak z roku raz dva. Kapuce nejde oddělat, málo kapes atd. Teď ještě koukám na ryze českou značku Mill, která i šije v ČR, tak uvidíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš jezdit na lyžích v něčem co má na sobě napsáno "koňské peří" a většinou fakt velkým nápisem zpravidla přes celý rukáv? Myslím že ne. Koukni se na Tilak, mám Svalbard a je perfektní.

Svalbard jsem měl ještě, když byl z Windstopperu a primaloftu (teď, pokud vím, už je minimálně náplň jiná) a musel jsem ho prodat, protože mi v něm začalo být dobře tak okolo -15, jinak v něm byl pařák (v triku a při pomalé chůzi) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...