Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, marsimx napsal:

Hezké zimní parky nabízel A&F, ale letos je v jejich nabídce nevidím. 

Nevíte zda je v Praze stále dostupný Wellensteyn?

Wellensteyn měli shop v outletu ve Štěrboholech i v tom u letiště já kupoval v Dresden a měli 40% slevu  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Hm, vypadá very gůd tedy 👍 Zipy už lepší? Já budu asi v létě přešívat jak na kapse,tak hlavní, který už taky habruje...tady udělal inženýr s oboustranným plastovým YKK docela chybku. Ale prý se polepšili a dávají lepší, já mám teď druhou peněženku od Lišky, první zip praskl po dvou letech a už tam je taky mnohem lepší, tak snad. Jsou to super hadry, byla by velká škoda tam cpát špatné typy zipů. Tak pak nějaké postřehy s nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, African napsal:

Hm, vypadá very gůd tedy 👍 Zipy už lepší? Já budu asi v létě přešívat jak na kapse,tak hlavní, který už taky habruje...tady udělal inženýr s oboustranným plastovým YKK docela chybku. Ale prý se polepšili a dávají lepší, já mám teď druhou peněženku od Lišky, první zip praskl po dvou letech a už tam je taky mnohem lepší, tak snad. Jsou to super hadry, byla by velká škoda tam cpát špatné typy zipů. Tak pak nějaké postřehy s nošení.

Kiruna oproti ni vypadá jako lehká jarní bunda :D 

Hele o problém se zipem slyším prvně, já mám na kiruně zip jako nový, že jde hůř, když se zapíná od spoda, to ano, ale chce to jen správný pohyb.. Ale kirunu nosím denně teprve druhou sezonu a praná také nebyla mockrát.. Ale já sem kancelářská krysa :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, semi001 napsal:

Kiruna oproti ni vypadá jako lehká jarní bunda :D 

Hele o problém se zipem slyším prvně, já mám na kiruně zip jako nový, že jde hůř, když se zapíná od spoda, to ano, ale chce to jen správný pohyb.. Ale kirunu nosím denně teprve druhou sezonu a praná také nebyla mockrát.. Ale já sem kancelářská krysa :D 

Hele tahle Singi Down má přes dvě kila - to mě docela překvapilo... Zipy nevim, ukáže čas.

Jinak Kirunu mam taky,  asi dva roky a vse v pohode vcetne zipu.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Dantechno napsal:

Hele tahle Singi Down má přes dvě kila - to mě docela překvapilo... Zipy nevim, ukáže čas.

Jinak Kirunu mam taky,  asi dva roky a vse v pohode vcetne zipu.

Tvl přes dvě kila 😳 

yupik na cca 1,8 a přijde mi to mazec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Dantechno napsal:

@heboš - hele ja mam Greenland Jacket ale bez zatepleni. Ten strih je trosku odlisny od ostatnich co mam ( Kiruna, Skogso, High Coast...). prijde mi takova vic pytlovitej tvar - trosku min mi sedi nez ostatni. Kupuju vse v M -178 cm / 80 kg.

Díky, tak to by mi M mohlo sedět na 180/75 ... kupujete v Hudy či přímo u Lišky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, semi001 napsal:

Měl by to být ten hydratic .. Pocitově mi přijde extrémně teplá, o víkend ji vytáhnu až půjdu s malou ven, má být trochu zima konečně, tak uvidíme :)

Joo tak to vim ten mam na kalhotach Karl Pro. To je dobrej matros, i u ohne se nepropalil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, heboš napsal:

Díky, tak to by mi M mohlo sedět na 180/75 ... kupujete v Hudy či přímo u Lišky ?

HUDY i Liska.. i jinde, kde najdu nejnizsi cenu :D - urcite koukni i sem :   https://www.outdoorovybazar.cz/panske-obleceni-fjallraven/

Obcas tm maji dobrou nabidku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Dantechno napsal:

Joo tak to vim ten mam na kalhotach Karl Pro. To je dobrej matros, i u ohne se nepropalil..

To rád slyším :) Tak uvidíme, mám z ni dobrý pocit, nikdy jsem ( mimo kabátu ) neměl tak dlouhou bundu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...