Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

V 15. 1. 2021 v 12:51, semi001 napsal:

To rád slyším :) Tak uvidíme, mám z ni dobrý pocit, nikdy jsem ( mimo kabátu ) neměl tak dlouhou bundu :)

Yupik není z G1000, je komplet z umělého materiálu a u ohně to propálíš. Hydratic je membrána, která se dává i na G1000 tkaninu kvůli nepromokavosti (pouhých 10000 vodní sloupec a nic moc prodyšnost). Yupik je skvělá po proměnlivého zimního počasí bez předpokladu většího pohybu a pocení se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 15. 1. 2021 v 12:33, heboš napsal:

Máte někdo zkušenost s Greenland winter  jacket ? ( https://www.hudy.cz/greenland-winter-jacket-men-1 )

Sedí velikosti ? Kalhoty jsem kupoval na 2 x...

 

Greenland je taková klasika, reminiscence bund ze 60tých a 70tých let. Střih je trochu pytlovitý, jak už tu někdo psal.

Problém je nízké krytí krku a menší kapuce. Na krk fakt dost táhne, ale do města dobrý. Ven jedině s šálou, nebo dobrým rolákem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez to hodim do prodeje. Mam tu, zde oblibenou, kirunu od lisky, v cerne barve, velikost xl. Parkrat na sobe, ale nesedi mi v ramenou. Cena 5000,- a dale nepouzitou alpha industries explorer, taky v cerne, velikost 2xl. Bunda je na me moc tepla a to jsem zvyklej chodit jen v tricku pod bundu. Cena 3500,- Jinak uvazuju o skogso od lisky. Ta mi asi sedela nejlip, ale dal jsem chybne prednost kirune, ktera mi prisla takova civilnejsi do mesta
bc1f8840f3869ae59529903a1eb57b7d.jpg
b83216867a9f1a87530fa4ed4dbf6e1d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, moco napsal:

@semi001 nevěš hlavu, já se od začátku prosince sprchuji studenou vodou a začátkem ledna jsem zimní bundu musel dát do skříně a nosím zase bundu jaro/podzim s tričkem. Jen je to u mě škoda, mám pěkný Tilak Ketil  

Ne sem v pohodě, tohle mám na jaro :) jsem zmrzlina, nosím Yupika ale jen na tričko, nebo na košili, není potřeba jiná vrstva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, u mojí nové Fjallraven Singi down bundy jsem narazil na jednu nevýhodu - umělý rádobykožešinový lem kapuci. I když se kluci severský v rámci moderních trendů snažili napodobeninu co nejvíce připodobnit, prostě to není ono. Takže se už pracuje na upgradu z toho jediného správného materiálu. Upozorňuji, že Liška nebyla zabita za účelem této úpravy, sehnal jsem jinkd myslivce

0da3c92488ff4ae39f9504fdd3628832.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Dantechno napsal:

Zdar, u mojí nové Fjallraven Singi down bundy jsem narazil na jednu nevýhodu - umělý rádobykožešinový lem kapuci. I když se kluci severský v rámci moderních trendů snažili napodobeninu co nejvíce připodobnit, prostě to není ono. Takže se už pracuje na upgradu z toho jediného správného materiálu. Upozorňuji, že Liška nebyla zabita za účelem této úpravy, sehnal jsem jinkd myslivce emoji6.png




Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak na to jsem zvědavý :) 

Původně jsem si myslel, že to z Yupika sundám, ale tak nějak to k té bundě patří a začalo se mi to líbit.. 

Ovšem toto, to podle mě posune ještě dál :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zimní parce ten chlupatý limec(umělinu) taky mám. Když sněží a fouka vítr tak super. Opravdová liška je asi větší frajeřina, ale napadá mě nesmrdí to?  Mě dycky ovčí, králíčí kůží apod. strašně páchly a trvalo třeba roky než bylo snesitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...