Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Frantik napsal:

Ja jsem si ze zimních bund nechal ty kapuce odstranit, bo v tom kazdej v Praglu vypadá jak pica a je to k hovnu. Sem s tebou 🙂  

Přesně jak píšeš, nechal jsem ji jen na origo us army M51 . Jinak si v ostatních připadám jak bukvice.:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2021 v 16:31, Dantechno napsal:

Tak poslední foto - Ať to tady nespamuju... výsledek nade vší spokojenost.

Vypadá to super, za mě upgrade spřávným směrem.

V 1. 2. 2021 v 17:51, moco napsal:

ten kožich kolem ksichtu dělá fakt zázraky

Přesně tak, hlavně ve fujavici, kdy sněží a je extra vítr. Svojí Alphu jsem letos prověřil při tůře na Šumavě s návratem dost pozdě večer. Vítr, sníh, mráz směrem tam, směrem zpátky mráz, až to bylo nepříjemné. Při té fujavici, obličej v teple a bylo krásně vidět, ty chlupy to udržely perfektně. A ten kožich uvnitř je k nezaplacení. Zatím zkoušeno do -16°C (pocitovka nižší) a absolutně super.

Pár Alph se tady řešilo, perete někdo parkové kabáty typu Explorer v pračce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na sjezdovky?
Za sebe doporucim Salomon, cenove na limitu, ale super. Hannah ci Husky je takovy fejkovy outdoor, Kilpi je byvaly Envy cili vice mene to samy, dnes snad o kousek vyse. Nicme na sjezdovky do rezortu pri slusnym pocasi to postaci.
Pokud jsi z Prahy, mrkni do Fashion Areny na outlet.

Prosim Te co je fejkovy outdoor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kazda znacka ma sve lepsi i horsi kusy.Rozhodne bych ji vzhledem k historii nenazival fake outdoor.Ma jinou cilovku nez Tilak atd..kteri sijou z Gorace a jsou zamereni vice na VHT a lezeni.Hannah ma cilovku turisty a normalnejsi lidi, kteri se pohybuji v prirode.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 2. 2021 v 18:37, Frantik napsal:

Ja jsem si ze zimních bund nechal ty kapuce odstranit, bo v tom kazdej v Praglu vypadá jak pica a je to k hovnu. Sem s tebou 🙂  

Proč mají členové polárních výprav bundy s kapucemi lemované kožešinou, vysvětlil zkušený polárník Václav Sůra. Podle něj to odkoukali od Eskymáků. „Kapucu si nandám, když je vichr, když není, nemám důvod ji nosit, řekl jako host Radiožurnálu. „Kožešina, která lemuje lem kapuce, mi chrání po obvodu můj obličej.“ Je to dobré nejen proti hodně silnému větru. V extrémních podmínkách létají přemrzlé krystalky ledu, které do obličeje sekají Je jako písek na poušti. A právě chlupy je filtrují. Kromě toho kožešina vytváří při nízkých teplotách ochranné mikroklima. Díky tomu vydechovaný dech, který má + 37 °C, na zlomky vteřin ohřeje obličej a hlavně nos.  Něco takového v našich podmínkách opravdu nehrozí, i když to při procházce jakýmkoliv městem vypadá, že je tady spousta polárníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes přikoupil Kirunu, když se tu tak válela a nikdo ji nechtěl. Střihově oproti Skogso je na menší lidi, ale jelikož byla o číslo větší než Skogso, tak si to sedlo. Mám pocit, že je trochu méně zateplená a podstatně lehčí. Střih klasicky perfektní, bude skvělá na jaro/podzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...