Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chystám se objednat Tilak Verso (Polartec Alpha + Pertex quantum air), chci ji na pochůzky do města, na pobyt v autě při cestě do a z práce, prostě více či méně spíše přebýhám mezi autem a budovami. Doteď jsem nosil Tilak Ketil, ale kapuce byla pro mě zbytečnost a Verso by měla být tenčí při zachování stejného tepelného komfortu a měla by více dýchat. 

Máte s ní někdo zkušenosti?

9a99e776e6a4734c62ffb2e87b5c942c.png

http://ioutdoor.cz/uzitecne/tilak-verso-revoluce-jmenem-alpha/

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2022 v 18:17, semi001 napsal:

Tvl, já Kirunu nosil dvě sezóny a když jsem ji prodával, byla jak vystaveny kus z 

V 18. 1. 2022 v 17:12, African napsal:

Asi dělám největší chybu v tom, že ty hadry nosím :D 

Ja Fjallky nosim fakt hodne, niekedy az vylucne (nielen bundy), a po dvoch sezonach teda vobec nevyzeraju ako ta tvoja :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, moco napsal:

Chystám se objednat Tilak Verso (Polartec Alpha + Pertex quantum air), chci ji na pochůzky do města, na pobyt v autě při cestě do a z práce, prostě více či méně spíše přebýhám mezi autem a budovami. Doteď jsem nosil Tilak Ketil, ale kapuce byla pro mě zbytečnost a Verso by měla být tenčí při zachování stejného tepelného komfortu a měla by více dýchat. 

Máte s ní někdo zkušenosti?

9a99e776e6a4734c62ffb2e87b5c942c.png

http://ioutdoor.cz/uzitecne/tilak-verso-revoluce-jmenem-alpha/

Mám sice zkušenost jen s mikinami Polartec Power strtetch a Tecnopile od Pontoterta , ale asi záleží na venkovních teplotách toho Tvého pobíhání....Ten Tilak Verso bude na větší pohybovou aktivitu než Ketil , který má izolaci ,podšívku a  Pertex .

Dovedu si tu alphu představit jako ideál do kopce , kdy se člověk zahřeje  , ale že bych v tom pobíhal při současných teplotách okolo nuly a pocitově ještě o pár stupňů míň to ne .

Na to se mi zdají lepší nějaké bundičky s Primaloftem , pod které stačí triko .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, huno napsal:

 

Mě ty jejich hadry baví, protože jsou velmi pohodlné, materiál G1000 velmi rychle schne, při praní velmi dobře pouští nečistoty a voskování taky dobře funguje. Kiruna mě třeba překvapila s hřejivostí G-loftu supreme, řekl bych že se chová snad i lépe než Primaloft. Já tedy upřímně nosím ty hadry všude, hlavně do skal a prostě nevydrží, čekal jsem mnohem víc. Zipy stáli za prd, koukám poslední dobou že se to zlepšuje, no a materiály celkově mají jiné přednosti než výdrž. Ale jo, koupím si je, mám je rád, ale aspoň vím co mě čeká. Upřímně Kirunu dnes už snad za devět tisíc nebo kolik, tak to ani boha.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polartec Alpha mam od Rabu. Pomerne tenky, bez ochrany proti vode, trosku proti vetru. Hreje to hezky, do kopce jen funkcni triko a toto (minusova teplota). Na mesto nevim, zalezi asi na svrchni uprave, ale i na strihu. Ja mam na pobihani Primaloft…a na lyze pres nej jen pretahnu hardshell bundu bez zatepleni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec zůstanu u Ketilu, zjistil jsem, že prostě potřebuji jen změnu, nechal jsem to uležet a když opomenu na tu kapuci, tak Ketil je libovej, a jak jste mi potvrdili, v té Verso bundě by to bylo možná někdy o ústupcích v podobě vrstvení, což v režimu auto-město-auto-práce se mi nechce. Pod Ketilem nosím jen triko, když jdu na vánoční trhy, tak přidám svetr. V autě to s ním taky dávám v pohodě. A kapuci si asi taky obhájím a zkousnu ji, protože zrovna u Ketilu je "pružná" a skrčená čeká v pohotovostní poloze na svůj čas 🙂

Takže jen vyměním červenou za černou a budu spokojen. 

DSC_3526.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, African napsal:

Mě ty jejich hadry baví, protože jsou velmi pohodlné, materiál G1000 velmi rychle schne, při praní velmi dobře pouští nečistoty a voskování taky dobře funguje. Kiruna mě třeba překvapila s hřejivostí G-loftu supreme, řekl bych že se chová snad i lépe než Primaloft. Já tedy upřímně nosím ty hadry všude, hlavně do skal a prostě nevydrží, čekal jsem mnohem víc. Zipy stáli za prd, koukám poslední dobou že se to zlepšuje, no a materiály celkově mají jiné přednosti než výdrž. Ale jo, koupím si je, mám je rád, ale aspoň vím co mě čeká. Upřímně Kirunu dnes už snad za devět tisíc nebo kolik, tak to ani boha.... 

Jasné, dôležité je aj ich určenie. Ale k tým zipsom sa stopercentne pripájam. Mám pár ročnú Barents Parku a zips na nej je tragédia už od nova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, huno napsal:

Jasné, dôležité je aj ich určenie. Ale k tým zipsom sa stopercentne pripájam. Mám pár ročnú Barents Parku a zips na nej je tragédia už od nova.

Já se na Kiruně se zipem trochu pral co se týče zapínání..

Na yupíkovi, greenovi ani na kaipakovi se to neděje, tam to jede jedna báseň :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kiruně mám taky občas problém. Když pospíchám, tak se mi pravidelně stane, že ho nějak špatně založím (asi) a od spodu se mi rozjede. Potom je to celkem pakárna. Myslel jsem, že je to mojí nešikovností, ale na Skogsu se mi to nikdy nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...