Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Šmarjá, to byla dřina 🙂 Radek u mne v dílně objevil jednu pokaženou fajfku. Takže místo klidného postupu od špalku dřeva k dýmce jsem půl dne vymýšlel jak vyzrát na něco, co je blbě navrtaný, divně sbroušený, celý je to nakřivo, a nedá se to upnout do soustruhu .... Výsledek ale IMHO ok.

IMG_20210428_170355_copy_1000x563bh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám páreček análních speleologů

A dřina to byla...
Každopádně jsem se ani vzdáleně nepřibližil k Bertovu kurzovému standardu, žádný řev, ani mlácení přes ruce (možná chyba). Nicméně pokud mu dáte rok až pět, tak z něj možná něco kloudného vypadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Tikal napsal:

Koukám páreček análních speleologů emoji16.png

A dřina to byla...
Každopádně jsem se ani vzdáleně nepřibližil k Bertovu kurzovému standardu, žádný řev, ani mlácení přes ruce (možná chyba). Nicméně pokud mu dáte rok až pět, tak z něj možná něco kloudného vypadne emoji6.png

Tak pod taktovkou Mistra to jde " skoro" samo. A chtěli jsme ho trochu povzbudit a ty na nás hned s takovým bizárem😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy mi dáváte. Je mi 60, v minulosti jsem měl kuřácká i nekuřácká období, teď jsem v cigaretovém. Měl jsem i delší dýmkové období, cca v letech 1985-1995. Už si nepamatuji značky tabáků, tehdy se (nevím proč) dýmky máčely v rumu, do tabáku se dávalo tuším jablko, ale netuším jestli to byly zkušenými dýmkaři doporučené metody. S kamarády jsme soutěžili na čas a opravdu mne ty dýmkové relaxace bavily. Dodnes mám na poličce 5 nebo 6 dýmek, od levné koupené za socíku až po trochu dražší koupené v 90. letech, jednu jsem dostal jako dárek a stála tehdy v Praze kolem 5000, což mi přišlo jako hrozné peníze. Vlastně ani nevím, kolik stojí dýmky dnes a jak se pozná kvalita dýmky a tabáku. V posledních letech jsem objevil i kouzlo klobouků, tak si říkám, jestli aspoň pro sváteční příležitosti neoživit i dýmku.. Dýmky se mi navíc líbí svým designem, některé jsou opravdu nádherné. Mějte se a ať Vám to dlouho dýmá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...