Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Já mám teď na hóóódně večerů program jasný. 😀

Co mě teda dost štve, že ty Petersony mají to varování součástí etikety a nejde sundat, vlastně i ten Forest to tak má. Na ostatních je to nalepeno zvlášť.

218597319_336817738000398_3288521787078146048_n.jpg

Upraveno uživatelem Petr.S
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Petr.S napsal:

Já mám teď na hóóódně večerů program jasný. 😀

Co mě teda dost štve, že ty Petersony mají to varování součástí etikety a nejde sundat, vlastně i ten Forest to tak má. Na ostatních je to nalepeno zvlášť.

218597319_336817738000398_3288521787078146048_n.jpg

Bacha na ten grousemoor ,jak jej dáš do dýmky, už mu zůstane,jinak je v podstatě nepřekouřitelný. Kdo nezkusil, neuvěří je to 🤮 mňamka prekouřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to specifické " mýdlo" ,buď jej miluješ nebo nenávidíš.Hlavne se to aroma " bylinek" zažere hluboko a pak ti z dané dýmky nechutná nic, je to jak ten dort co vařili pejsek s kočičkou. Pokud zkusit,tak počítat, že s tím jsou problémy a je lépe mít jednu dýmku jen na tento tabák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Petr.S napsal:

Já mám teď na hóóódně večerů program jasný. 😀

Co mě teda dost štve, že ty Petersony mají to varování součástí etikety a nejde sundat, vlastně i ten Forest to tak má. Na ostatních je to nalepeno zvlášť.

218597319_336817738000398_3288521787078146048_n.jpg

Na tom old gowrie si posmaknes. Nemel jsem ho roky, diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, bohus76 napsal:

Je to specifické " mýdlo" ,buď jej miluješ nebo nenávidíš.Hlavne se to aroma " bylinek" zažere hluboko a pak ti z dané dýmky nechutná nic, je to jak ten dort co vařili pejsek s kočičkou. Pokud zkusit,tak počítat, že s tím jsou problémy a je lépe mít jednu dýmku jen na tento tabák.

Esti je to neco jak enerdale, tak potvrzuju. 50g toho tabaku jsem musel vyhanet 150g sg balkan flake a stejne mne pripada ze ho tam furt trochu citim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@miccalek Tak nacpán Old Gowrie a musím říct, že splnil očekávání. Prostě tabáček. Jemný, lehounce nasládlý a chuť tabáku. Je pravda, že mě to ze začátku trochu překvapilo po těch všech aromatikách, až jako že mi to malinko připomělo cigarety. Hoření asi nejlepší zatím, co si tak myslím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych jeden zásadní dotaz, případně prosbu o odbornou konzultaci.

Nedaří se mi dokouřit dýmku úplně až do konce, protože mám obavu, že při připalováni zipem zbytku tabáku přes vrstvu popela poškodím ústí kanálku nebo dno kotlíku. Jak to vidíte? Jsou tyto obavy liché anebo na tom něco bude? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká Radek ( Dejmal,Tikal) ,pokud mi spodek tabáku v dýmce mění chuť ( např . hořkne pálením aromatizace) či udělá bažinu ,bez milosti vyhodím. Není to nějaké dogma s dokouřením dýmky, někdy ti to zhasne a jen vysypeš popel a divíš se,jak to bylo jednoduché. Tím,že dokouříš do konce dýmku,odejde i ta vlhkost a dýmka lépe a rychleji vysychá.Teď mám jednu starší darovanou a je kyselá ( dle čuchu) a půjde do lázní. ( Repas kotlíku) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...