Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Perfektní, není nad slova praktika.

Dochází mi už vzorek old gowrie a rád bych něco kořenějšího, mám zkusit Cabbies Mixture anebo prozkoumat  víc čisté Virginie, ale třeba od SG. 

Přidám sem ještě link na svoji krasavici.

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Beru svoji první dýmku jako velmi osobní věc a proto jsem požádal Mistra Dejmala o její vyhotovení. Řekl bych, že to byl výborný nápad, povedla se moc. 

Na Sam's flake se těším o orientálech jsem si něco přečetl a jsem zvědavý na rozdíl od OG. Mám ještě Hal O'The Wind a říkám si teda jestli není už čas na další dýmku so sbírky.. 

Překvapilo mne, že jsem si ještě nepopálil hubu, ale připisuju to velmi volnému nacpání, kvuli kterému musím dýmku i třeba 4x - 5x zapálit. No ještě to budu ladit. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda prozatím největší pitomost co jsem jako začátečník udělal bylo rozhodnutí si nevzít dymkařské potřeby na dovolenou do hor abych rodině nesmrděl...

Namísto poklidného bádání při čumění na kopce jsem si už objednal asi 8 vzorků tabáku, další dýmku, knihu šest dýmek Fr. Filipovskeho, přečetl celé vlákno na dýmkanetu, věnované začátečníkům, prošel úžasnou galerii RX pipes a naplánoval výlet do muzea dýmek na zámku Jánský Vrch. 

A to mám dojem že moje útrapy ještě nekončí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dýmka voní, o tom žádná, ale já prý příliš ne..🤔 

Jakkoli, příruční zavazadlo je třeba dovybavit. 

Narazil jsem na jedno úžasné dýmkařské moudro ohledně nedokouřeného tabáku, které se mi zalíbilo natolik, že je sem vložím.. 

Screenshot_20210730_121030.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...