Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Někdy pomůže trochu popílku zvrchu odsypat a zkusit to znovu připálit.Ale chce to opatrně ať si spodek neopálíš při opětovném ( několikerém) připalování. Pokud to nejde, ( nechutná či je tam změna chuti k horšímu) tak vysypat a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 2. 2013 v 21:42, Bert napsal:

Tak abychom za tou Anglií nezůstali tak moc pozadu, přispěji i já svou troškou do mlýna :cheers:

DSC_0569 2.jpg

I když mám raději ptačí oka,tak tyhle plameny nemají chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska Squadron Leader, chuťově méně výrazný než Black Mallory, ale taky dobrej. Hoření naprosto bezproblémové, latakie už dýmce zůstanou. 

Dýmka je skvělá, líbí se mi čím dál víc, začíná mít i lehkou patinu. 

IMG_20210918_150605-01.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil Black forest, nebyl špatný, ale loose cut mi nějak nesedí, teď mám Bagpipers dream, hraje mi k tomu Asonance, sklenka červeného a nemá to chybu 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bagpipers dream mě zaujal taky, zejména díky krabičce s anglickou kostkou, mám ho v košíku spolu s pixlou Black Mallory a Flying Finger, kde se mi krabičky líbí taky, ale navíc mi to i chutná... 😜🤘 

Aktuální problém se týká kritického nedostatku dýmek a času na všechny ty tabáky, které jsou k dispozici.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Dagoberd napsal:

Bagpipers dream mě zaujal taky, zejména díky krabičce s anglickou kostkou, mám ho v košíku spolu s pixlou Black Mallory a Flying Finger, kde se mi krabičky líbí taky, ale navíc mi to i chutná... 😜🤘 

Aktuální problém se týká kritického nedostatku dýmek a času na všechny ty tabáky, které jsou k dispozici.  

jaká je ten Flying Finger napiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to můj první aromatik a asi pátý druh tabáku, který jsem kdy ochutnal, takže moje komentáře je třeba brát s veeeelkou rezervou. 

Za 'studena' krásně voní po čokoládě, pěkný je i na pohled (zřetelné jsou různé barvy tabáku) - nářezaný je dost na hrubo, po rozbalení hodně vlhký. Po zapálení čokoládová aromatizace jemná, snesl bych i vetší kalibr. Zprvu se mi jevil jako nehořlavý, ale ve sklenici trochu proschl a po pár dnech už nebyl s dýmaním problém ani u mne. V Jirsovce šel lehce překouřit čistou viržinkou a dýmka je bez dalších čichových stop, anebo mám rýmu.. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se těším až ho taky prubnu, ikdyž teď jsem pod vlivem latakií :), mimochodem kdopak je výrobcem oné velmi povedené rustikované dýmečky?

Jedno večerní starší foto. 

IMG_20210821_203543-02.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej pokoj Radku, nekaž mi radost. 😀 Já si taky někdy nemůžu koupit něco, co by bylo bez chyby. 🤪 Je pravda, že jsem na té fotce když jsem to prohlížel, nenašel nic špatného a upřímně jsem ani nepředpokládal, že tam něco špatně bude, když kupuji dýmku od dýmkaře a ne strojovku. Ta rýha se za chvíli zadehtuje a bude to. 🤔 Nebo snad nee? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, vždyť píšu, že to půjde kouřit, jen je tam na dně zbytečně další potenciální místo k napálení...

P.S. sorry, nechtěl jsem ti šlapat po bábovičkách, viděl jsem fotky na FB a říkal jsem si, že je to škoda, to takhle dojebat, ale stane se...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hrůza, jak je ten Tikal negativní 🙂

Teď vážně: Petře, Tvůj dýmkař udělal chybu jak prase, a co je ještě horší, tohle je chyba z nepozornosti. Zkrátka si blbě odměřil, a následně blbě označil (nebo neoznačil vůbec), délku tenkého vrtáku na kanálek. Konec, dál k tomu není co.

Abych přispěl ale i pozitivní radou. Já bych to zkusil, jestli se tam chytne cake, osobně tomu dávám tak čtvrtinovou šanci. No, a pak bych, až to nepůjde přirozenou cestou, vybrousil MALINKO dno, a doplnil jej směsí popela a vodního skla. Jo, a popel samozřejmě nesmí být z aromatizovabého tabáku ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paráda. 😟 Teď tedy taky zcela vážně. Jelikož nemám žádné vybavení na takovéto věci a upřímně ani to nehodlám nijak opravovat nebo předělávat, jelikož bych určitě udělal více škody než užitku. Co to dle Vás bude tedy dělat, když jí budu kouřit, myslím tím jestli to bude mít třeba špatný tah nebo co já vím, prostě jiné chování než normálně? Nebo jí mám vrátit? Myslel jsem, že když kupuji dýmku od dýmkaře, tak není co řešit a co kontrolovat. Jinak tedy není to "můj dýmkař". 🙂 Prostě se mi líbila, tak jsem si jí koupil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...