Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Radku v pohodě. Máš naprostou pravdu, proč bych si jí měl nechávat, když to byl vlastně svým způsobem zmetek. A jak říkáš, výrobce to musel vědět, že to tak je, nedělá přece první dýmku. Na druhou stranu mě to mrzí, jelikož se mi opravdu líbila a padla mi do oka na první dobrou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré dopoledne, nasměrujete mě prosím na kvalitnější latakii než Black Mallory, která je pro mne nyní no1, podmínka je řez typu otevřu krabici a nacpu plus nákup v CZ anebo DE, nic jiného si totiž zatím netroufám dýmat. :smoke:

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc latakie nejedu,ale ten Ashton je taková vyladěná kompozice s vývojem chutí. Čepičku ( N.Cap) jsem nikdy neměl. Nemám rád ty prvoplánovité uzenáče,kdy cítím jen tu úzenou chuť,mám rád vývoj chutě, zkrátka dobře vyladěnou směs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli v tom zase není nějaký kanadský žertík náčelníků na nás nebohé zelenáče. 🤔🤔🤔

Zahraniční recenzenti píšou, že je manželka pustila do ložnice až po týdnu a konzumaci několika zubních past. Tzn. nerad bych spal teď v říjnu (když se má ochladit) v kotci se psem. 😂

Ovšem ke sledování 'the north water', který mám právě rozkoukaný se to výborně hodí, takže jdu do toho :) a děkuji za doporučení všem. 

 

images (7).jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomohli byste mi prosím vyhodnotit stav na dně dýmky u kanálku?

Ehm, zaregistroval jsem, že tam probíhají nějaké změny.. 😬😬🏴‍☠️ (Pokud mě budete tepat, pak prosím jemně, jsem slabý na prsa a chabrus s nervama.) 🤣

IMG_20211003_122041-01-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr. Díkes za feedback pánové! 

Domníval jsem se, že jsem něco ze spodku uďoubl během čištění, ty značky na boku jsou zcela jistě od údržby, dám si na to větší pozor. 

Námořníci jsou v košíku...ale budu přece jen opatrnej. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Conrad napsal:

Tikale👋👋👋👍

Předpokládám, že autor bude mít daleko kvalitnější snímky než bych já svedl a jak tu novou a i tu parádně zrestaurovanou sem dá, aby se potěšili i ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...