Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Včera mně od Michala došla nová jirsovka. A musím říct přátelé, že za patnáct kil je to sakra kvalilitka.

Perfektní kresba, vrtání ukázkové, slícování náustku (akryl!) a troubele dokonalé, otvor pro filtr též bez chyby. Akorát trochu nasral ten výmaz kotlíku, ale to sa za chvilku vykouří. Takže chválím páně Jirsu a taky etrafiku, že prodává

bezchybný tovar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2021 v 7:25, Conrad napsal:

Předpokládám, že autor bude mít daleko kvalitnější snímky než bych já svedl a jak tu novou a i tu parádně zrestaurovanou sem dá, aby se potěšili i ostatní

Děkuji jsem rád, že se ti líbí.

http://rxpipes.blogspot.com/2021/10/bulik-v-predklonu.html

Ten repas jsem nějak opomněl fotit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drahý @Tikal v tomto případě se neomlouvej. To je snad poprvé, kdy odmítám hájit produkci z téhle firmy. Tohle už snad ani nelze nazvat fašounskou elegancí. Ty modely jsou strašný, navíc velká část jich vykrádá sebe sama. Stačí se podívat na výroční dýmky Vauenu (die Jahrespfeifen) a těch shod je tam celá řada. Co mně ale totálně rozsekalo je hnusná modrá východoněmecká ledvinka pod níž je napsáno outdoor set. Fakt ne .... Jediná, kterou si půjdu osahat, a možná ji i koupím bude z řady Taipan. To je jednoduché. Taipan mám přece vytetováno na krku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 10. 2021 v 8:38, Bert napsal:

Drahý @Tikal v tomto případě se neomlouvej. To je snad poprvé, kdy odmítám hájit produkci z téhle firmy. Tohle už snad ani nelze nazvat fašounskou elegancí. Ty modely jsou strašný, navíc velká část jich vykrádá sebe sama. Stačí se podívat na výroční dýmky Vauenu (die Jahrespfeifen) a těch shod je tam celá řada. Co mně ale totálně rozsekalo je hnusná modrá východoněmecká ledvinka pod níž je napsáno outdoor set. Fakt ne .... Jediná, kterou si půjdu osahat, a možná ji i koupím bude z řady Taipan. To je jednoduché. Taipan mám přece vytetováno na krku 🙂

No ja ti nevim RoBerte …

 

C7BA753A-4694-4606-A8B4-FD94FB8B1F91.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi, poraďte prosím jak kouřit flaky od SG. Tož kurnik su blbý já nebo fajfka? Po dlouhé době jsem koupil FVF, balkan a navy. Rozdělal jsem tu viržinku, rozdrobil, nechal chvílu odstát, nacpal. Chytlo to na pátou sirku, pak co chvíla připálit. Celkem jsem na jedno kouření zlikvidoval skoro celou krabičku zápalek. Tabák není nějak extra mokrý, cpu s citem. Normální řezy valím na 3-5 sirek, ale toťty flaky je oříšek. Dyť aj to lano XX mně hoří úplně parádně. Že bych to nechal odstát dýl na vzduchu před kouřením? Zkusím si toho připravit na víc dýmek a nechám to odstát třeba hodinu. A to jsem na youtube pozeral, že borci vezmou celý flák nebo i dva, přeloží a zasunou do faje. Tož to by mně nehořelo, ani kdybych to polel benzínem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flaky jsem zkoušel prozatim pouze od SG a kouřit šly opravdu mizerně.

Zatím nejlepší dýmavost mi vykazoval loose cut Kentucky NGT, tak říkajíc na 4 sirky, no ale zas mi moc nejede. Mám to ale kříž s těma fajfkama. 😂😂😂

Pokusím se nenápadně vecpat na potlach kutnohorskeho pipe klubu, abych se něčemu přiučil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pritom pred 10 roky sem na flakoch od sg zacinal. No nic, co jsem vycetl na googlu, tak prej ze kdy sa nam ten tabak uz zda suchy, tak este zdaleks neni. Borci otevrou krabicku a vetraju to pres noc. Takze bych to nevidel tak cerne. Horsi ze su ted  nachcipany jak uz dva roky ne a fajka je uz od soboty naprosto zbytecny konicek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, miccalek napsal:

Pritom pred 10 roky sem na flakoch od sg zacinal. No nic, co jsem vycetl na googlu, tak prej ze kdy sa nam ten tabak uz zda suchy, tak este zdaleks neni. Borci otevrou krabicku a vetraju to pres noc. Takze bych to nevidel tak cerne. Horsi ze su ted  nachcipany jak uz dva roky ne a fajka je uz od soboty naprosto zbytecny konicek.

Tak to sice jde delat, ale proc zbytecne platit za vodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...