Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

V 24. 11. 2021 v 13:30, bohus76 napsal:

Jaký tabák ? Dej link.

Omlouvám svůj nejapný smysl pro humor, měl jsem na mysli latakiový Squadron Leader a jeho krabičku s letadýlkem, ale jako beginner si myslím můžu dovolit vybírat tabák i podle obalu. 😂

Mimochodem neměli byste v archivu na košt plechovku tabáku z obrazku níže? 

ef7d36bb752a886022c3d167894994f2.jpg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přišel chuťově méně výrazný, než třeba Artisans Blend anebo Black Mallory. Mám na cestě krabičku Old Ironside, na který se velmi těším a jsem zvědav na porovnání.

Mimochodem vzal jsem i paklík Plumcake, protože jsem si všiml, že ho kouří jen samí lepší lidé. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, první krůčky mám díky Vám bezpečně za sebou a na další se těším. 

Zajímavé je, že ač nejsem založením sběratel, (Tikalovi) dýmky, knihy o dýmkach a tabák mám tendenci hromadit. Takže hledám komodu a přesvědčuji svoji paní, že dýmky do našeho obydlí patří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle si dám bacha, čuchometrická metoda analýzy smradlavosti dýmky je implementována. 

BTW, obrázek níže mi poslala moje paní, řekl bych, že odráží oblibu mého nového koníčku v rodině. 

1638304894723_262974378_10158595209978087_411286550039488776_n.jpg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, co dělá zkušený dýmkař s velmi malými zbytky tabáku, které už nestojí za to nacpat do fajky. Není na jejich likvidaci nějaký obětní rituál pro božstva dýmek a tabáku? Je mi líto zbytky hodit do kotle a podpora ze strany nadpřirozených bytostí by se občas fakt šikla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o naturály ( nearomatizované, či velmi màlo) ,tak dávat do sklenice a uděláš si vlastní směsku. A pokud o aromatiky,tak přidat špetku naturálu,aby to bylo alespoň na dýmku .
Přesně tak mixneš si Aromatik a nějakou Virginii- já to běžně dělám ať má aromatik lepší základ.Vcera např.Amphora No.8 a DTM Virginia Mysore.Míchám si aj některé Latakie a Va nebo Aromatik.Joo ale když ti tabák nechutná (jsou aj takové) tak se netrap a dej ho pryč.788ca189fdda844748da7f4d470aeaf3.jpg

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...