Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

před 34 minutami, Bert napsal:

No a k té nerovnoměrné vrstvě karbonu: pokud tam nejsou výrazné praskliny či co, tak bych vzal smirek. a komoru si samo domo přebrousil.

Díkec. Mne nenapadlo to brát takhle "na hulváta". Vím, že se na komory prodávají spešl výstružníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten výstružník (nebo též výhrubník) který koupíš, je většinou na houby. Na tuhle práci je nejlepší dýmkový vrták, který normálně vezmeš do ruky. No, ale ten jsem neradil, protože na Chronomagu znám jen dva lidi, co ho mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vyhrubnik jde použít i tento univerzální 😉 Samo to chce s citem a nejdřív třeba zredukovat smirkem namotaným na kousku kulaté tyčky.

Já dnes jen chvilkové potěšení na balkoně se starou zrepasovanou dýmkou Captain ( malá dle CPT, zkrátka porovnejte s dusátkem).

IMG_20220312_143452.jpg

IMG_20220312_135742.jpg

IMG_20220312_143208.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2022 v 16:42, bohus76 napsal:

Už bych i zadymal,ale venku zima jak sfiň a na bytě zkrátka neee. Jak to máte kluci vy, máte svou " kuřárnu" pokoj,dílnu, sklep ?

Mě se podařilo drahou polovičku přesvědčit, že dýmka se kouří doma. Horší je to o dovolené. U moře moc fouká, všechno všude nekuřácké a děti se mnou v parku hodinu sedět nevydrží ...

IMG_3954.thumb.jpg.e8b7929aef6b94cd55775bdf09752f3b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...