Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

V 9. 4. 2022 v 21:57, bohus76 napsal:

Teď už asi nikde, byl na etrafice, ale díky vystoupení Anglie z EU ,to bude čím dál větší problém. Jinak co kouříš a z čeho ?  

Ahoj, já jsem hodně sváteční kuřák. Dá se říci, že hlavně přes léto, když je pohoda a klid, při večerním posezení na zahradě. Tedy cca 5x za rok. Arzenálu mám pokoupenyho dost, ale není pořádně čas. 

Asi to nejlíp vystihnou slova moji ženy, kdy se mě zeptala, jestli kouřím ty sirky, který pořád strkam dovnitř. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na etrafice zase nějaké plugy jsou 😉 Také škrtám více, když je větrno,ale sirky se nepočítají jak zajíci na honě 😋 Tož jaké ty tabáky máš rád ? Dle profilu vidím jih,ale nevím zda Čechy či Morava ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Velké poděkování patří Radkovi, dýmka je určitě v lepším stavu než vyšla z továrny. :)

Koukám že jsem napsal název tabáku špatně. Je to https://www.cigarworld.de/pfeifentabak/pfeifentabak/meistermischung-pfeifentabak-nr-33-vanille-coffee-100g-dose-90014441_33218, takový nevtíravý aromatik, plný mléčné kávové pěny. Ale '88' jsem si koupil taky - čistá luxusní viržinka.

DSC01287.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Až ti ta aromatizace začne " vadit" ,zkus ji namíchat ( nablendovat) 50/50% s červenou Amphorou 😉 Já to dnes vidím zase na nějaký tabák staré školy  ( nearomatizovaný) nebo velmi málo a nebo zase nějaký plug ( slaný pes😋?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...