Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Čím ses znelíbil vrchnosti? /sorry za OT/.

 

dlouhej pribeh :)

na zacatku byl fenixuv miniweb o dymkach, pak sem udelal nove forum, ktere jelo par let (vlastne ani nevim, jak dlouho), pak fenix zalozil nejaky oficialni dymkarsky klub, vsichni museli podpisem prijimat stanovy, pak zacaly excesy typu, ze na foru se budou resit jen oficialne potvrzene a orazitkovane srazy a ze to, ze nekdo chce jit s nekym na pivo a fajfku tam byt nesmi....atd atd... pak zacali mizet prvni zaslouzilci, kteri nemeli potrebu si nechat neco diktovat od prezidenta-studentika a pak mizeli dalsi a pak sem zmizel i ja. S trochou koure kolem, pac me stvalo, kam se to cele zvrhlo.

 

Je tam jista paralela s chronomagem, z neznameho webu, se zajimavym okruhem lidi, kteri se znaji a mimo jine i diskutuji i na to hlavni tema, se narustem zacatecniku a navstevnosti webu, stala instituce plna pravidel, aktivnich moderatoru, pozeru, anonymu, ale bez tech puvodnich fajn lidi (kteri ale jako jedini meli k tematu co zajimeveho rict).

Rostouci fora takto proste koncit musi, je to jen otazka data kdy se tak stane.

Upraveno uživatelem simon_magus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouhej pribeh :)

na zacatku byl fenixuv miniweb o dymkach, pak sem udelal nove forum, ktere jelo par let (vlastne ani nevim, jak dlouho), pak fenix zalozil nejaky oficialni dymkarsky klub, vsichni museli podpisem prijimat stanovy, pak zacaly excesy typu, ze na foru se budou resit jen oficialne potvrzene a orazitkovane srazy a ze to, ze nekdo chce jit s nekym na pivo a fajfku tam byt nesmi....atd atd... pak zacali mizet prvni zaslouzilci, kteri nemeli potrebu si nechat neco diktovat od prezidenta-studentika a pak mizeli dalsi a pak sem zmizel i ja. S trochou koure kolem, pac me stvalo, kam se to cele zvrhlo.

 

Je tam jista paralela s chronomagem, z neznameho webu, se zajimavym okruhem lidi, kteri se znaji a mimo jine i diskutuji i na to hlavni tema, se narustem zacatecniku a navstevnosti webu, stala instituce plna pravidel, aktivnich moderatoru, pozeru, anonymu, ale bez tech puvodnich fajn lidi (kteri ale jako jedini meli k tematu co zajimeveho rict).

Rostouci fora takto proste koncit musi, je to jen otazka data kdy se tak stane.

 

Jsem se tam po dlouhej době zkusil přihlásit a jsem smazanej důkladnějc, než ty. A to jsem byl jenom čumil, bez jakýhokoliv vměšování do situace...

 

Nejsem moc dýmkař, kouřím dánský ovoněný tabáky a Sherlocka Holmese od Patersona, dýmek mám všehovšudy 5, z toho jedinou kvalitní, nicméně je to parádně strávenej čas, když se mi podaří se dostat k zažehnutí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

prisel mi dneska balik, na ktery jsem se moc tesil... s dymkama roBERToffkama. a uplne nahodnym soubehem udalosti jsem byl v utery v Londyne a nasel jsem co jsem hledal. zapadly, nenapadny kramek Segar & Snuff v Covent Garden. teda, rikat to kromu kramek je samo o sobe nadsazene... byl jsem tam ja a moje chot a uz by se tam nikdo nevlezl (a to mame normalni miry). koupil jsem si jejich smes Virginia + Cavendish a byl jsem totalne nepripraveny na to, jak skvele hori, vyvazene a plne chutna... proste uzasne. tak ted aby se mi jeste doresila kauza Savinelli a budu spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Savinelli je doma. Jako laik jsem z ni uneseny. Krasna dymka s (pro me) dokonalym tvarem, prijemnym drzenim. Brzo ji vyfotim. Jo a mimochodem jsem tak nejak mel potrebu poo churchwardence. Mr. Brog tuhle uchylku pokryl dokonale. Ackoliv to neni vresovec, ale hruska, vyborne kouri a skvele se drzi v ruce. Jsem nadseny.

post-4836-079555800 1360100919.jpg

 

(foto ebay)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, to je situace! Sotva jsem oprášil fajfky, chytl jsem chřipku a jak jsem tak chrchlal, rozhodl jsem se přestat kouřit cigarety. Což zatím funguje, měsíc jsem to neměl v hubě, potřebu nikotinu v pohodě pokryvam elektronikou. Ale bojím se zatím zapálit i fajfku, že bych přes ni zase spadl do cigaret. A to nechci, protože se bez nich cítím úplně skvěle. Kouřim skoro čtyřicet let, nikdy bych nevěřil, že je takový rozdíl kouřit x nekouřit - žádné potíže s dechem při sportu, menší únavnost a vůbec. Bezvadný příspěvek ve vlákně o fajfkach, zejo... Jen by me zajimalo, jestli někdo z vás má tuhle zkušenost, že z cigaret přešel plně na fajfku bez návratu k cigaretě, ty už fakt nechci.

Upraveno uživatelem Petr Svenda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...