Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Haríku, skrývá se v Tobě spousta netušených talentů. Příště, až se uvidíme, zapomenem na doutníky, a dáme čibuk :-) Už se těším.

To je výborná úchylárna!  Sen každého trumpetisty. Ta waserklapka má nějakou funkci, nebo je jen designový prvek?

Po delší době něco z dílny. Tahle jede do Dánska.     http://rxpipes.blogspot.cz/2017/10/squat-bulldog.html

Kravinky a blbinky. Jen trénink, jestli ruce nezapomněly. Zítra mám celodenní workshop s mistrem, tak nesmím být za úplnýho pitomce ....

IMG_20210426_182309_copy_1000x563hj.jpg

Šmarjá, to byla dřina 🙂 Radek u mne v dílně objevil jednu pokaženou fajfku. Takže místo klidného postupu od špalku dřeva k dýmce jsem půl dne vymýšlel jak vyzrát na něco, co je blbě navrtaný, divně sbroušený, celý je to nakřivo, a nedá se to upnout do soustruhu .... Výsledek ale IMHO ok.

IMG_20210428_170355_copy_1000x563bh.jpg

Pěkná je,ale dal Ti do těla 🙂  Sice tyto tenké,dlouhé nemám rád,mám strach,že mi upadne a "rozloží" /rozláme se/ skoro za letu ,ale vidět,že Radek i Ty umíte, klobouček. 

Pánové, díky za pochvalu. Potěšilo. Prischero, jsem zoufale pomalej. Až se to naučím trochu efektivně, dám vědět 🙂

Koukám páreček análních speleologů

A dřina to byla...
Každopádně jsem se ani vzdáleně nepřibližil k Bertovu kurzovému standardu, žádný řev, ani mlácení přes ruce (možná chyba). Nicméně pokud mu dáte rok až pět, tak z něj možná něco kloudného vypadne

před 5 minutami, Tikal napsal:

Koukám páreček análních speleologů emoji16.png

A dřina to byla...
Každopádně jsem se ani vzdáleně nepřibližil k Bertovu kurzovému standardu, žádný řev, ani mlácení přes ruce (možná chyba). Nicméně pokud mu dáte rok až pět, tak z něj možná něco kloudného vypadne emoji6.png

Tak pod taktovkou Mistra to jde " skoro" samo. A chtěli jsme ho trochu povzbudit a ty na nás hned s takovým bizárem😋

Vy mi dáváte. Je mi 60, v minulosti jsem měl kuřácká i nekuřácká období, teď jsem v cigaretovém. Měl jsem i delší dýmkové období, cca v letech 1985-1995. Už si nepamatuji značky tabáků, tehdy se (nevím proč) dýmky máčely v rumu, do tabáku se dávalo tuším jablko, ale netuším jestli to byly zkušenými dýmkaři doporučené metody. S kamarády jsme soutěžili na čas a opravdu mne ty dýmkové relaxace bavily. Dodnes mám na poličce 5 nebo 6 dýmek, od levné koupené za socíku až po trochu dražší koupené v 90. letech, jednu jsem dostal jako dárek a stála tehdy v Praze kolem 5000, což mi přišlo jako hrozné peníze. Vlastně ani nevím, kolik stojí dýmky dnes a jak se pozná kvalita dýmky a tabáku. V posledních letech jsem objevil i kouzlo klobouků, tak si říkám, jestli aspoň pro sváteční příležitosti neoživit i dýmku.. Dýmky se mi navíc líbí svým designem, některé jsou opravdu nádherné. Mějte se a ať Vám to dlouho dýmá.